Multiszlifierki Dremel to wielozadaniowe narzędzia do precyzyjnych prac. Są chętnie wybierane przez miłośników handmade i DIY. Dremel dopracowuje swoje narzędzia, aby jak najlepiej spełniały oczekiwania użytkowników. Tym razem w ofercie pojawił się nowy model wśród urządzeń akumulatorowych: multiszlifierka akumulatorowa Dremel 8220.

Kup w Narzedzia.pl
Multiszlifierka z osprzętem (65szt.) Dremel 8220-5/65
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
810,99
Multiszlifierka z akcesoriami (45szt.) Dremel 8220-2/45
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
658,49
Multiszlifierka z akcesoriami (5szt.) Dremel 8220-1/5
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
499

Wydajny silnik do wymagających zadań

Multiszlifierka Dremel 8220 jest przeznaczona do wymagających prac, dlatego zaopatrzono ją w wydajny silnik, który gwarantuje optymalne rezerwy mocy. Narzędzie jest zasilane akumulatorem litowo-jonowym 12V, który zapewnia maksymalną wydajność i do 33% dłuższy czas pracy podczas cięcia śrub w porównaniu do poprzednika - modelu Dremel 8200. Dzięki zwiększonej wydajności narzędzie umożliwia użytkownikom efektywną obróbkę różnych materiałów. Sprawdzi się w małych i dużych projektach - od zajęć hobbystycznych, np. wytwarzanie biżuterii, przez grawerowanie szkła, do prac domowych i ostrzenia narzędzi ogrodowych. 

Multiszlifierka Dremel 8220

Zobacz także inne:  multiszlifierki Dremel

Funkcjonalność

Model Dremel 8220 posiada regulację prędkości w zakresie 5000-30000obr.min, co pozwala na dostosowanie odpowiedniego tempa pracy do rodzaju wykonywanej obróbki. Narzędzie wyposażono też w hamulec silnika, który pozwala na błyskawiczne zatrzymanie obracającego się osprzętu. Dzięki temu użytkownik może odłożyć narzędzie od razu po wyłączeniu i przystąpić do kolejnego etapu pracy, zmieniając końcówkę roboczą. Ponadto narzędzie posiada zintegrowaną diodę LED 360 stopni, dzięki której użytkownik znacznie lepiej widzi obrabiany element. Akumulatorowa multiszlifierka 8220 odznacza się kompaktową konstrukcją, dzięki czemu pewnie leży w dłoni. Zasilanie akumulatorem sprawia, że manewrowanie multiszlifierką Dremel jest swobodne nawet na małej przestrzeni.

Multiszlifierka akumulatorowa Dremel 8220

Przeczytaj również:  Czym się różni nowy Dremel 4300 od modelu Dremel 4000?

Osprzęt

Akumulatorowa multiszlifierka 8220 Dremel jest przystosowana do współpracy ze wszystkimi standardowymi przystawkami Dremel oraz przystawkami High Performance, np. minipilarką Dremel pozwalającą na precyzyjne i szybkie cięcie. Multiszlifierkę zaopatrzono w nakrętkę kształtową EZ Twist ze zintegrowanym kluczem umożliwiającą szybką wymianę akcesoriów.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane