Mop parowy Black&Decker to innowacyjne urządzenie, które z pewnością przyda się w każdym domu. Mop parowy jest uniwersalnym urządzeniem wielozadaniowym. Do sprzątanie nie musisz stosować żadnych detergentów, by zyskać absolutnie czyste powierzchnie. Moc czyszcząca pary wodnej zapewnia większą skuteczność i zabije wszystkie bakterie.

Skąd taka efektywność mopa parowego? Zasada jego działania oparta jest na prostych zasadach. Woda zgromadzona w zbiorniku mopa zasysana jest przez pompkę, która tłoczy ją na grzałkę. Grzałka podnosi temperaturę wody i doprowadza do wrzenia. W efekcie z dyszy mopa wydobywa się para wodna, której ciśnienie określone jest mocą pompki.

Jak działa mop parowy Black&Decker?

Black&Decker ma do zaoferowania mop parowy 1620, mop 1621 oraz model 1630. Mop, dzięki wykorzystaniu siłę pary, szybki i sprawnie usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Urządzenie parowe Black&Decker skutecznie radzi sobie z zabrudzeniami różnego pochodzenia – nawet z plamami z tłuszczu. Każdy mop Black&Decker (FSM1620, FSM1621, FSM1630)wyposażony jest w bogaty zestaw akcesoriów, co pozwala utrzymać porządek w całym domu. Można go z powodzeniem używać do sprzątania podłóg wykonanych z różnych rodzajów surowców. Mop parowy nie uszkadza powierzchni pokrytych panelami, podłóg drewnianych, płytek ceramicznych, itp. Urządzenie parowe Black&Decker gwarantuje optymalną emisję pary na wybrany typ podłogi. Wystarczy jedynie odpowiednio nastawić przycisk wyboru, a mop parowy dobierze właściwe parametry pracy. Mop parowy Black&Decker to niezwykle inteligentne urządzenie, które zapewnia optymalną emisję pary na wybrany typ podłogi, która staje się czysta i sucha w zaledwie kilka sekund. Obsługa mopa jest intuicyjna – wystarczy, że wybierzesz rodzaj sprzątanej podłogi, a mop parowy sam dobierze optymalne parametry pracy.

Jeszcze więcej pary

To co wyróżnia mopy Black&Decker, to dodatkowe uderzenie pary.  Emisja pary o 50% większa zapewnia szybsze usuniecie trwalszych zabrudzeń. Praca mopem  redukuje wilgoć, bowiem woda zmieniona w parę odparuje zaraz po zetknięciu się  z czyszczoną powierzchnią, zostawiając suchą, wydezynfekowaną podłogę. Mop parowy nie zostawia także smug na czyszczonych powierzchniach.

Mop parowy Black&Decker posiada odłączalny, prosty w napełnianiu zbiornik na wodę. Przystępując do pracy wystarczy wlać do zbiornika czystą wodę. Innowacyjne mopy parowe Black&Decker wyposażone są w system filtracji, który chroni go przed osadzaniem się kamienia przedłużając ich żywotność.

Gotowy do pracy od zaraz

Mop parowy Black&Decker jest niemal natychmiast gotowy do pracy. Orientacyjny czas przygotowania mopa do pracy wynosi 15min. W tym czasie temperatura wody w zbiorniku zostanie podniesiona do wymaganej temperatury. O gotowości do pracy informuje oświetlenie zbiornika, które zmienia kolor z czerwonego na niebieski po osiągnięciu właściwej temperatury pracy.

Częścią czyszcząca mopa są nakładki wielokrotnego użytku Easy Glide. Nakładki zostały wykonane z mikrowłókien, co zapewnia głębokie czyszczenie. Po każdym gruntownym sprzątaniu, nakładki można wyprać i użyć ich ponownie. To nie wszystko. Dla jeszcze większego komfortu mop parowy wyposażono w odłączalną mikro stopę pozwalającą na sprzątanie w trudono dostępnych miejscach.

Podsumowując, mop parowy Black&Decker adresowany jest do każdego – niezależnie od tego czy posiadasz w domu podłogę drewnianą, panele, kamień, marmur, płytki, podłogę winylową. Obsługa mopa jest intuicyjna i nie stanowi problemu. Po wyborze odpowiednich ustawień nastąpi optymalna emisja pary. Dzięki temu podłoga stanie się czysta i sucha w kilka sekund.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane