Oceń artykuł:
Ocena: 3,3/5
Ilość ocen: 49

Wiercenie otworów w kamieniu, murze, betonie – to wszystko jest możliwie za sprawą elektronarzędzia jakim jest młotowiertarka. Wyposażona w mechanizm udaru pneumatycznego pozwala na silny docisk do obrabianego materiału przy użyciu minimalnej siły użytkownika. To od pojedynczej energii udaru zależy moc narzędzia. Praca młotowiertarką może odbywać się w trzech trybach: wiercenia z udarem -wykorzystywany w pracach budowlanych w materiałach takich jak cegła czy beton. Bezudarowe wiercenie sprawdzi się w drewnie i metalu, jednakże jeżeli chcemy wykuć bruzdę przyda się tryb kucia, który również jest charakterystyczny dla tego typu narzędzia.

Kup w Narzedzia.pl
Młotowiertarka Bosch GBH 2-23 REA
W magazynie 6 szt.Zamów dziś do 14:00 a towar będzie u Ciebie jutro
1 014 PLN
Młotowiertarka Bosch GBH 3-28 DFR
W magazynie 4 szt.Zamów dziś do 14:00 a towar będzie u Ciebie jutro
1 259 PLN
Młot udarowy Graphite 58G858
W magazynie 3 szt.Zamów dziś do 14:00 a towar będzie u Ciebie jutro
353 PLN
Młotowiertarka Bosch GBH 4-32 DFR Set
W magazynie 2 szt.Zamów dziś do 14:00 a towar będzie u Ciebie jutro
1 959 PLN

Prezentujemy najlepsze młotowierki według rankingu narzedzia.pl. Nasz ranking młotowiertarek oparliśmy o modele najlepiej sprzedające się w ostatnim czasie. Są tu zarówno nowości, jak i modele, które od lat cieszą się popularnością i zaufaniem użytkowników. Tutaj znajdziesz porady, jak wybrać młotowiertarkę.

Ranking młotowiertarek i młotów kujących 2019 - 2020

Młotowiertarka Makita HR2630T

Młotowiertarka Makita HR2630T wyróżnia się wydajnością, funkcjonalnością, i co istotne dla profesjonalnej pracy – lekkością. Przeznaczona jest zarówno do wiercenia, wiercenia udarowego jak i dłutowania. System elektronicznej kontroli prędkości, gwarantuje precyzję wiercenia i doskonałe efekty. Co istotne, młotowiertarka HR2630T pozwala na stabilne montowanie wiertła w uchwycie SDS-Plus lub szybkowymiennym uchwycie cylindrycznym. Sprzęt Makity przeznaczony jest do pracy w drewnie, stali oraz betonie.

Młotowiertarka Makita HR2630T

 

 

Zobacz też: Jaki młot udarowy wybrać?

 

Młotowiertarka Bosch GBH 2-23 REA

Młotowiertarka Bosch GBH 2-23 REA z odsysaniem pyłu i uchwytem SDS-plus to najbardziej kompaktowe rozwiązanie problemu bezpyłowego wiercenia. GBH 2-23REA dostarczana jest w zestawie z adapterem do koronek wiertniczych do odsysania pyłu przy pracy koronkami wiertniczymi (do 68 mm). Zintegrowany, zdejmowany moduł odsysający zapewnia czystą i bezpyłową pracę, co przekłada się na komfort działania. Warto zaznaczyć, że moduł odsysający jest demontowany beznarzędziowo. Ergonomiczny kształt i niewielka masa – jak na możliwości urządzenia – pozwala na niemęcząca pracę również przy konieczności trzymania młotowiertarki nad głową.

Bosch GBH 2-23 REA

 Młotowiertarka GBH 3-28 DFR Professional

Młot udarowo-obrotowy GBH 3-28 DFR Professional to specjalista od szybkich wierceń oraz skutecznego podkuwania. Idealnym obszarem zastosowań są np. prace związane z dłutowaniem. W porównaniu do innych młotów 3kg, przekonuje najwyższą wydajnością i najniższym poziomem drgań. Jest to możliwe, dzięki innowacyjnemu systemowi tłumienia drgań Vibration Control, zapewniając komfortową i mniej szkodliwą dla zdrowia pracę. Młot posiada dodatkowo w zestawie uchwyt SDS-plus pozwalający na szybką wymiany narzędzi oraz walizkę narzędziową. Kolejnym atutem jest konstrukcja „L”, która gwarantuje równomierny rozkład ciężaru i doskonałe wyważenie. Sprawia to, że możliwe jest komfortowe wykonanie prac, które wymagają trzymania młotowiertarki w górze, a także w miejscach trudno dostępnych. Atutem jest funkcja blokady obrotów zapewniająca wydajne dłutowanie.

Bosch GBH 3-28 DFR

 

Młotowiertarka Hikoki DH28PC WSZ

Innym przykładem jest młotowiertarka Hikoki DH28PC WSZ, która spełnia praktycznie wszystkie wymagania stawiane przez profesjonalistów. Młotowiertarka charakteryzuje się stosunkowo niskim poziomem hałasu oraz wibracji, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w pracach instalatorsko-montażowych. Wpływa to także na większy komfort pracy i jej bezpieczeństwo.

Młotowiertarka Hikoki DH28PC WSZ

 

Młotowiertarka Makita DHR241RFJ

Przedstawiamy również młotowiertarkę akumulatorową – Makita DHR241RFJ. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli chodzi o pracę bezprzewodową. Możemy nią swobodnie pracować w każdym miejscu i nie musimy się martwić o źródło zasilania. Model ten parametrami dorównuje młotowiertarkom sieciowym – energia udaru 2J. Jest bliźniaczą wersją elektrycznej młotowiertarki HR2470. Posiada 3 tryby pracy – wiercenie, wiercenie z udarem i kucie. Również ona wyposażona została w uchwyt SDS-Plus, który pozwala na szybką i bezproblemową wymianę osprzętu. Posiada możliwość 40-pozycyjnego ustawienia dłuta. Młotowiertarka jest od razu gotowa do pracy - dostarczana w walizce systemowej MAKPAC z 2 akumulatorami i ładowarką.

 

Makita DHR241RFJ

Zobacz też: Jaki młot do jakiej pracy?

Młotowiertarka Ryobi ONE+ R18SDS-0

Kompaktowa młotowiertarka akumulatorowa od Ryobi to budżetowy wybór zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Urządzenie posiada 4 tryby pracy: młotowiertarki, wiertarki, dłuta, wyrównania dłuta. Uchwyt SDS-Plus zapewnia beznarzędziową wymianę osprzętu. Narzędzie nadaje się do pracy w drewnie, stali oraz murze.

Młotowiertarka Ryobi ONE+ R18SDS-0

Młotowiertarka udarowo-obrotowa Skil Masters 1790MA

Ten model młotowiertarki pozwala na pracę zarówno w cegle, betonie, drewnie jak i w metalu. Bez wątpienia można stwierdzić, że jest to jeden z najszybszych młotów udarowych w klasie 4 kilogramowej. Technologia tłumienia drgań zapewnia komfort użytkowania narzędzia i zapewnia bezpieczeństwo. Uchwyt SDS-plus zmienia się szybko i bezproblemowo.

Bosch GBH 4-32 DFR SET

 

Młotowiertarka udarowo-obrotowa Skil Masters 1790MA

Ten konkretny model zapewnia wstępny dobór prędkości, cechuje ją również wydajny mechanizm udarowy. Przydatną funkcją jest przycisk blokady do pracy ciągłej oraz wyłącznik udaru w przypadku pracy związanej z wierceniem i wkręcaniem. Dedykowana zarówno dla profesjonalistów jak i majsterkowiczów. Bogate wyposażenie podstawowe jest niewątpliwym atutem.

Młotowiertarka udarowo-obrotowa Skil Masters 1790MA

 

Młotowiertarka DeWalt D25133K

Młotowiertarka DeWalt D25133K zapewnia swoim użytkownikom precyzyjne sterowanie prędkością obrotową, dzięki wyposażeniu w pełnofalową elektronikę. Przemyślany system przeciwpyłowy, chroni wnętrze narzędzie przed uszkodzeniem. Młotowiertarkę można polecić do prac związanych z wierceniem pod kotwy oraz mocowania w betonie i cegle. Dodatkowym atutem narzędzia jest sprzęgło, zapobiegające odbiciom. Posiada funkcję wyłączenia obrotów, dzięki czemu może służyć do dłutowania w cegle, murze i okazjonalnie w betonie. Jest też funkcja wyłączenia udaru do wiercenia w drewnie, stali oraz ceramice.

Młotowiertarka DeWalt D25133K

 

Młot udarowy SDS GRAPHITE

Kolejny prezentowany młot udarowy jest jednym z tańszych narzędzi w kategorii młotów udarowych, jednakże nie ujmuje to jego jakości wykonania oraz przydatności podczas pracy. Funkcja podkuwania znajdzie zastosowanie podczas skuwania płytek czy innych prac remontowo - instalacyjnych. W zestawie wraz z młotem udarowym otrzymamy również bogate wyposażenie, w którym znajdziemy zarówno wiertło jak i klucz montażowy oraz walizkę.

Graphite 58G858

Jeśli nasze propozycje nie spełniły Twoich wymagań, zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty młotowiertarek w narzedzia.pl.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz