Stanley wprowadza na rynek narzędzi ręcznych kolejną innowacje. Jest to nowa generacja młotków Stanley Antivibe, które charakteryzuje wysoko wydajny system tłumienia drgań oraz doskonała kontrola energii uderzenia przy jednoczesnym zminimalizowaniu jego wpływu na operatora. Dzięki młotkom Stanley Antivibe każde zadanie można teraz wykonać szybciej i bezpieczniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Kup w Narzedzia.pl
Pneumatyczny młot udarowy Stanley 160173XSTN
dostępne
6 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
123,99

Stanley, jeden z wiodących producentów narzędzi i elektronarzędzi, wprowadza na rynek nową generację młotów z system tłumienia drgań. Unikalna, opatentowana konstrukcja młotów pozwala na dostarczenie jeszcze większej siły uderzeniowej zwiększając tym samym wydajność pracy. W młotach kujących wykorzystano kołnierz Stanley Antivibe łączący obuch z trzonkiem młota. Wykonany ze specjalnej mieszanki gumowej, która aktywnie absorbuje drgania, pomaga chronić użytkowników przed urazami.

 


Cała gama nowych młotów Stanley FatMax Antivibe obejmuje 3 młoty wyburzeniowe z długą rękojeścią, 3 młoty wyburzeniowe z krótkim trzonkiem: przebijak do wybijania otworów, młot kowalski i młot konstrukcyjny oraz 3 młotki ciesielskie: 397 g z pazurem zakrzywionym, 397 g z pazurem prostym i 482 g z pazurem prostym.


Młoty wyburzeniowe Stanley FatMax Antivibe to młoty z trzonkiem wyposażonym w system tłumiący drgania. Opatentowany, zaokrąglony kształt obucha trwale połączonego z uchwytem pozwala dostarczyć dwukrotnie więcej skupionej energii uderzenia w porównaniu do młotów standardowych. Niełamliwa, polipropylenowa, drążona rękojeść wypełniona materiałem tłumiącym, absorbuje wstrząsy i wibracje powstające podczas uderzenia i jest znacznie bardziej wytrzymała niż stosowane w tradycyjnych młotach wyburzeniowych drewniane trzonki. Optymalna konstrukcja trzonka z pełną kontrolą chwytu na rękojeści gwarantuje uderzanie w cel z maksymalną siłą.


Młotki ciesielskie Stanley FatMax Antivibe z pazurem prostym lub odgiętym są lekkie, a jednocześnie dysponują większą siłą uderzenia i wytwarzają mniejsze wibracje w stosunku do młotków standardowych. Osiągnięto to dzięki zmniejszeniu masy obucha i równoczesnemu powiększeniu pola optymalnego trafienia w jego części roboczej, jeszcze bardziej koncentrując siłę uderzenia w jednym miejscu, zapewniając łatwiejsze trafienie w gwóźdź i mniej chybień. Młotki ciesielskie są optymalnie wyważone, dzięki czemu ograniczono utratę energii uderzenia podczas ruchu wahadłowego i opadania obucha. Młotek Stanley FatMax Antivibe 397g uderza jak standardowy młotek 567 g, a Stanley FatMax Antivibe 482g uderza jak standardowy młotek 624g. Młotki Stanley FatMax Antivibe posiadają kołnierz niwelujący wibracje, gumowaną, antypoślizgową, formowaną na trzpieniu i wytrzymałą rękojeść, stalowy zderzak chroniący trzonek oraz stalowy rdzeń zakończony kamertonem, który biegnie przez całą długość trzonka i gwarantuje trwałość oraz wytrzymałość narzędzia.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane