Na rynku elektronarzędzi pojawiła się pilarka PKS 16 Multi to niezwykle wszechstronne urządzenie przeznaczone do precyzyjnego cięcia drewna, tworzyw sztucznych, szkła akrylowego i płyt gipsowo-kartonowych, a także płytek ceramicznych i metalu. PKS 16 Multi Bosch - możliwość jak wyrzynarka a efekty jak pilarka. Specjalnie opracowane tarcze tnące zapewniają czyste cięcie bez wyszczerbień.

PKS 16 Bosch to niezwykle innowacyjna ręczna piła przeznaczona do precyzyjnego cięcia różnych materiałów z drewna, tworzyw sztucznych, szkła akrylowego i płyt gipsowo-kartonowych, płytek ceramicznych i metalu. Mini pilarka ręczna PKS 16 Bosch jest znacznie mniejsza, lżejsza i bardziej kompaktowa. Atuty te sprawiają, że nowe narzędzie Bosch staje się konkurencyjne wobec tradycyjnych pilarek ręcznych. Piła PKS 16 Bosch ​​jest szczególnie prosta w obsłudze i regulacji - nawet jedną ręką. Specjalnie wyprofilowany uchwyt w kształcie łuku, sprawia, że mini piła ręczna PKS16 Bosch wygodnie leży w dłoni zapewniając absolutne bezpieczeństwo i komfort pracy.  


PKS 16 Multi Bosch to wszechstronne narzędzie uniwersalne z możliwością cięć wgłębnych

Piła uniwersalna PKS 16 Multi Bosch wyposażona jest w tarczę do drewna, tarczę uniwersalną oraz diamentową tarczę tnącą do pracy w twardych materiałach, takich jak płytki. Średnica tarczy wynosi 65mm, a maksymalna głębokość cięcia wynosi 16mm. Narzędzie jest zatem odpowiednie do zastosowań takich jak cięcie detali lub dostosowanie laminatu lub płytki. Oprócz tego piła PKS 16 Multi Bosch umożliwia wykonanie cięć wgłębnych, na przykład do gniazda lub kanałów kablowych. Wystarczy umieścić piłę PKS 16 na przedmiocie, a następnie można wyciąć żądany otwór lub rowki. Głębokość cięcia może być regulowana od 1 do 16 mm z dokładnością co do 1mm.

Piła PKS 18 Bosch posiada system "Cut Control", który zapewnia łatwe cięcie wzdłuż wytyczonej linii i zachowanie wysokiej precyzji. Znajdujące się w stopie, przezroczyste składane przedłużenie pozwala na dokładne śledzenie wyznaczonej linii cięcia. Dzięki wąskiej płytce podstawy z ograniczeniem i tarczy tnącej umieszczonej z boku możliwe jest wykonanie precyzyjnego cięcia przy krawędzi. Miękki uchwyt, ergonomiczna konstrukcja i niewielka masa – 1,9 kg – ułatwiają pracę mini piłą ręczną. Przezroczysta osłona tarczy zapewnia bezpieczną pracę i redukuje pylenie powstające podczas pracy. Ponadto do piły uniwersalnej PKS 16 Multi Bosch można podłączyć do zewnętrznego urządzenia odpylającego za pomocą adaptera.

Szybka i łatwa zmiana tarczy

Dostarczone akcesoria – tarcza do drewna, uniwersalna tarcza pilarska do różnych materiałów oraz tarcza diamentowa – są bardzo wytrzymałe, cechuje je długa żywotność. Wymiana tarczy tnącej jest szybka i sprawna, dzięki blokadzie wrzecion – wystarczy odblokować płytę podstawy, nacisnąć przycisk blokady wrzeciona, poluzować śrubę sześciokątną, zmienić ostrze, dokręcić śrubę sześciokątną i można kontynuować pracę. Piła PKS 16 Multi Bosch już dostępna na rynku elektronarzędzi.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane