autor: Redakcja www.narzedzia.pl

Milwaukee Electric Tool Corporation wprowadza nowe radio o symbolu C12-28 DCR do użytkowania na stanowisku pracy, które może być zasilane wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® 12V-28V z serii M, serii V oraz akumulatorami kadmowo-niklowymi (PBS 3000).

Nowe radio C12-28 DCR posiada 4-calowe, polipropylenowe głośniki basowe, 1-calowe głośniki wysokotonowe oraz wysokosprawny wzmacniacz cyfrowy i jest 6 razy silniejsze niż radia konkurencji, a przy tym zapewnia najbogatszy dźwięk w swojej klasie.
MILWAUKEE® stale wprowadza innowacyjne rozwiązania w miejscu pracy, które podnoszą poprzeczkę i wprowadzają konkurencję w przyszłość. Podczas gdy wszyscy konkurenci nadal stosują technologię analogową, nowe radio MILWAUKEE® do użytkowania na stanowisku pracy jest jedynym radiem w swojej klasie z procesorem cyfrowym, który zapewnia najwyższą dokładność odbioru i czystość sygnału w przemyśle.

Radio odznacza się legendarną trwałością Milwaukee, a konstrukcja z amortyzującego polimeru ABS i stali chroni elementy wewnętrzne przed wpływem warunków atmosferycznych i niekorzystnymi warunkami w miejscu pracy. Poza tym radio C12-28 DCR posiada szczelny przedział MP3 w celu zabezpieczenia odtwarzaczy MP3 i innych urządzeń dźwiękowych przed czynnikami atmosferycznymi. 

To rewolucyjne radio budowlane do użytkowania na stanowisku pracy, wyposażone w tuner AM/FM, indywidualnie dostrajany korektor i, jako pierwsze na świecie, otwieracz do butelek, ustanowi nowy standard jakości rozrywki w miejscu pracy.

Specyfikacja techniczna (C12-28 DCR) Programator stacji radiowych – FM (10), AM (10)40 W (wartość skuteczna) 12-28 V 7,9 Kg

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane