Oferta narzędzi ogrodowych Bosch poszerzyła się o akumulatorową piłę do gałęzi na wysięgniku UniversalChainPole 18 i akumulatorowe nożyce do żywopłotu na wysięgniku UniversalHedgePole 18. Narzędzia te umożliwiają pielęgnację drzew i wysokich krzewów bez potrzeby korzystania z drabiny. Są rekomendowane użytkownikom indywidualnym.

Kup w Narzedzia.pl
Nożyce do żywopłotu Bosch UniversalHedgePole 18
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
799
Piła do gałęzi z wysięgnikiem Bosch UniversalChainPole 18
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
548,99
Piła do gałęzi na wysięgniku Bosch UniversalChainPole 18
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
724,99
Nożyce do żywopłotu Bosch UniversalHedgePole 18
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
489

Cięcie wysokich żywopłotów

Nożyce akumulatorowe Bosch UniversalHedgePole 18 sprawdzą się przy przycinaniu młodych pędów i gałęzi wysokich żywopłotów, np. z buku czy cisu. Posiadają listwę tnącą o długości 43cm, dzięki której szybko i efektywnie wypielęgnujemy przydomowe krzewy. A jeśli potrzebujemy zmienić pozycję noża to możemy przestawić głowicę w 1 z 10 pozycji, maksymalnie o 135 stopni. Dzięki teleskopowemu wysięgnikowi (regulacja długości 210-260cm) możemy swobodnie przycinać wysokie krzewy, operując narzędziem z ziemi. Aby nożyce UniversalHedgePole 18 radziły sobie tak samo wydajnie na grubszych gałęziach jak na mało wymagających gałązkach zastosowano w nich system AntiBlocking. Na czym on polega? Jeżeli nożyce nie mogą od razu przeciąć gałęzi, mikroelektronika silnika steruje kierunkiem pracy noży tak, że tną dane miejsce tak długo, aż gałęź zostanie przecięta.

Nożyce do żywopłotu UniverslaHedgePole 18 Bosch

Cięcie gałęzi drzew i nożyce do żywopłotów

Piła łańcuchowa akumulatorowa Bosch UniversalChainPole 18 z prowadnicą o długości 20cm poradzi sobie z gałęziami drzew o średnicy do 15cm. Podobnie jak nożyce posiada teleskopowy wysięgnik, który można regulować od 210-260cm. Regulacja wysokości drążka pozwala dotrzeć do niższych i wyższych partii drzewa. Głowica piły także jest regulowana. Można ją ustawić w 1 z 9 pozycji, maksymalnie o 120 stopni. Prędkość przesuwu łańcucha wynosząca 4m/s umożliwia sprawne cięcie gałęzi. Aby użytkownik mógł pracować bezpiecznie, zwłaszcza przy nacinaniu naprężonej gałęzi piłę wyposażono w osłonę przeciwodrzutową. Ponadto model UniversalChainPole 18 zaopatrzono w automatyczne smarowanie łańcucha i transparentny zbiornik na olej, dzięki czemu łatwiej kontrolować poziom oleju i konserwować narzędzie.

Piła łańcuchowa UniversalChainPole 18 Bosch

Sprawdź także: piły łańcuchowe w narzedzia.pl

Akumulatorowa rodzina Power for ALL

Nożyce do żywopłotu UniversalHedgePole 18 i piła łańcuchowa UniversalChainPole 18 to ogrodowe narzędzia akumulatorowe zasilane akumulatorem litowo-jonowym 18V Power for ALL. Bateria ta pasuje do wszystkich elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych Bosch należących do systemu Power for ALL. Takie rozwiązanie jest stosowane przez wielu producentów narzędzi i cieszy się popularnością wśród użytkowników. I nie ma w tym nic dziwnego, gdyż możliwość stosowania tego samego akumulatora z różnymi narzędziami to wygoda, oszczędność pieniędzy, ale też miejsca potrzebnego do przechowywania poszczególnych akcesoriów.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane