Elektryczny wycinak do chwastów marki Skil ułatwia usuwanie chwastów ze ścieżek i podjazdów. Dzięki silnikowi o mocy 500 W i szybkoobrotowej szczotce wycinak Weedbuster szybko i skutecznie usuwa uporczywe chwasty spomiędzy płytek i kostki. Nowy wycinak Weedbuster – będący częścią serii komfortowych elektronarzędzi ogrodowych Skil Urban Series

Elektryczny wycinak do chwastów SKIL WeedbusterNareszcie jest narzędzie, które umożliwia łatwe oczyszczanie z chwastów ścieżek, podjazdów i innych nawierzchni utwardzonych. Nowy, elektryczny wycinak do chwastów Weedbuster marki Skil pozwala uniknąć bólu kolan i kręgosłupa, towarzyszącego zwykle ręcznemu pieleniu chwastów. Nie ma także potrzeby stosowania szkodliwych dla środowiska pestycydów. Wystarczy włączyć wycinak Weedbuster i pozostawić całą pracę szczotce obracającej się z prędkością 3 000 obrotów na minutę.
Wycinak Weedbuster jest niezwykle łatwy w obsłudze. Urządzenie ma wbudowany wskaźnik ruchu szczotki, który ułatwia jej prowadzenie wzdłuż linii chwastów. Regulacja drążka teleskopowego w zakresie 80 – 110 cm pozwala każdemu użytkownikowi znaleźć wygodną dla siebie pozycję pracy. Urządzenie waży zaledwie 2 kg i posiada duży włącznik dopasowany do wielkości dłoni, który dodatkowo ułatwia obsługę. Dzięki blokadzie wrzeciona wymiana szczotki jest szybka i łatwa. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby zablokować ruch obrotowy szczotki, odkręcić uchwyt i w razie potrzeby wymienić szczotkę na nową.

Podobnie jak wszystkie elektronarzędzia serii Urban Series, także wycinak do chwastów Weedbuster został zaprojektowany zgodnie z koncepcją Easy Storage, która umożliwia łatwe i wygodne przechowywanie urządzenia w taki sposób, aby zajmowało jak najmniej miejsca. Wycinak Weedbuster jest dostarczany wraz z uchwytem, który można zamocować na ścianie szopy ogrodowej, a następnie zawiesić na nim narzędzie.

Pełna oferta komfortowych elektronarzędzi ogrodowych Skil Urban Series
Seria Skil Urban Series oferuje szeroki asortyment komfortowych i ułatwiających pracę elektronarzędzi dla właścicieli ogrodów. Narzędzia Skil Urban Series są idealne do wielu zadań wykonywanych w małych ogródkach przydomowych, na balkonach czy też w ogrodach dachowych, które użytkownicy chętnie zmieniają w prywatne ‘oazy zieleni’.
Skil Urban Series obejmuje obecnie 14 elektronarzędzi ogrodowych: dwie kosiarki elektryczne, kosiarkę ręczną, dwie podkaszarki, dwa sekatory, nożyce akumulatorowe (w technologii litowo-jonowej jak również z wymiennymi akumulatorami NiMH), myjkę wysokociśnieniową, rozdrabniacz, piłę łańcuchową, odkurzacz/dmuchawę ogrodową i wycinak do chwastów Weedbuster.

Glebogryzarka spalinowa JL36X-2 NAC w sklepie narzedzia.pl

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane