Letnie miesiące to czas, w którym w końcu możemy cieszyć się czasem spędzonym na świeżym powietrzu, w naszym ogrodzie. Odpoczynkowi towarzyszą też prace, pozwalające poprawić kondycję roślin i uczynić wygląd zieleńca bardziej efektownym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą narzędzi ITAMATI, dzięki którym nasze działania będą przyjemniejsze i wydajniejsze.

Przede wszystkim - wygoda

Ciekawym - bardzo praktycznym i oryginalnym - produktem, który warto mieć w swoim ogrodzie jest krzesło-klęcznik ogrodowy ITAMATI. Znacznie ułatwia ono pielenie czy sadzenie. Nie trzeba się już męczyć pracą w niewygodnej pozycji - możemy ustawić sprzęt tak, jak nam pasuje - do działania w pozycji siedzącej - jako taborecik - lub klęczącej. Warto pamiętać, że krzesło-klęcznik sprawdzi się nie tylko podczas prac ogrodowych, ale można je wziąć na ryby czy na piknik. Tym bardziej, że można je złożyć, ma niewielkie wymiary: 59x27,5x49 cm (D.xS.xW. - krzesełko rozłożone). Zielony kolor krzesełka będzie się dobrze komponował z wyglądem Twojego ogrodu.

 

 

Do przycinania trawy i krzewów

Trawa, krzewy - o nie latem dbamy szczególnie. Przycinamy, wyrównujemy, by zdrowo rosły i pięknie się prezentowały. Niezbędnym pomocnikiem w tych pracach są nożyce do trawy i krzewów. Marka ITAMATI proponuje akumulatorową wersję tego narzędzia - wygodną w użyciu, umożliwiającą operatorowi dużą mobilność. Warto dodać, że akumulator 3,6 V, 1,3 Ah jest już wbudowany w sprzęt, posiada on również ładowarkę i dwa rodzaje ostrzy - do trawy - 80 mm i do krzewów - 110 mm. Wymiana noży i obsługa nożyc nie powinna sprawiać problemów nawet paniom - ostrza wymienia się bezkluczykowo, w ciągu dosłownie kilku sekund. Całość uruchamiamy za pomocą dwóch przycisków umiejscowionych po bokach. Nożyce ważą zaledwie 1 kg.

 

 

Do koszenia

Trawę, oprócz przycinania, letnią porą musimy również kosić. Jeśli chcemy wykonać lekkie prace - pozbyć się trawy rosnącej wzdłuż rabat, krawężników, wokół skalniaków, w miejscach, gdzie nie dotrze kosiarka, wybierzmy podkaszarkę elektryczną ITAMATI. Sprzęt posiada to, czego działkowicze obecnie często szukają - teleskopowy drążek z regulacją wysokości pracy. Dzięki tej funkcji każdy użytkownik może dopasować ten parametr do swojego wzrostu. Kolejne udogodnienie stanowi antypoślizgowa rękojeść oraz rękojeść dodatkowa - dzięki niej nie stanowi problemu wygodne - dwuręczne, a więc również pewniejsze, prowadzenie narzędzia. Dodajmy, że dołączoną do podkaszarki osłonę montujmy beznarzędziowo, a ruchomą głowicę ustawiamy za pomocą wygodnego przycisku. Jak podawana jest żyłka? Automatycznie, w wyposażeniu znajduje się również ogranicznik długości żyłki. Właściciele urządzeń zasilanych sieciowo mogą czasem narzekać na plączący się przewód - tu tego problemu nie ma, podkaszarka posiada wygodny uchwyt na kabel i do powieszenia. 

 

 

Marka ITAMATI

W ofercie marki użytkownicy znajdą produkty podzielone w kategoriach: narzędzi ogrodowych (linia zielona), narzędzi ręcznych (linia niebieska) oraz elektronarzędzi (linia czerwona). Nowością są 3 urządzenia spalinowe: glebogryzarka, podkaszarka i kosiarka. Sprzęty adresowane są zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów. Do zalet narzędzi należy trwałość, intuicyjna obsługa, funkcjonalność, nowoczesny design oraz korzystny stosunek ceny do jakości.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane