Odpowiednie oświetlenie robocze to niezwykle istotna kwestia, która wpływa na bezpieczeństwo oraz precyzję pracy. Marka AEG stara się dbać o jak najwyższy komfort użytkowników podczas pracy, dlatego przedstawiamy całą gamę wysokowydajnych systemów oświetleniowych, które pozwolą szybko i sprawnie ukończyć zadanie, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Kup w Narzedzia.pl
Lampa budowlana AEG BPL18-0
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
583,99
Latarka akumulatorowa LED AEG BTL18-0
dostawa
wysyłka
>12 dni
366,49

AEG do zadań specjalnych

Marka AEG od samego początku przykłada dużą uwagę do innowacyjności i funkcjonalności swoich rozwiązań. Mając na względzie wymagania profesjonalistów, marka dba, aby oferowany sprzęt spełniał oczekiwania każdego użytkownika. AEG w swojej ofercie posiada szeroką gamę wysokowydajnych rozwiązań oświetleniowych, które mają na celu sprostać każdemu zadaniu.

Oświetleniowe rozwiązania AEG

Każdy profesjonalista wie, jak ważnym czynnikiem jest prawidłowe oświetlenie miejsca pracy, niezależnie czy wykonujemy prace budowlane, remontowe, wykończeniowe, montażowe czy warsztatowe. Dobre oświetlenie zwiększa precyzję i pozwala na szybsze działanie w bardziej komfortowych warunkach, a także umożliwia pracę po zmroku. Lampy AEG to innowacyjne rozwiązania, które mają możliwość regulacji intensywności wiązki światła oraz kierunku świecenia, co zwiększa wydajność pracy.

BTL18 aeg lampa LED

Rozwiązania oświetleniowe AEG to sprzęt idealnie dopasowany do czynników zewnętrznych. Panele LED reagują na panujące lub zmieniające się warunki w miejscu pracy, dzięki czemu dostosowują swoje oświetlenie do aktualnie panujących warunków w otoczeniu. Z kolei funkcja ściemniania pozwala dopasować natężenie światła do konkretnego działania. Główną zaletą rozwiązań oświetleniowych jest wysoki poziom wytrzymałości oraz pełna mobilność urządzeń, co gwarantuje skuteczność oraz maksymalną precyzję.

Mobilne światło LED

Akumulatory litowo-jonowe AEG dzięki wykorzystaniu technologii Prolithium-Ion doskonale współpracują z systemami oświetleniowymi marki. To innowacyjne rozwiązanie pozwala komfortowo pracować nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach zarówno przy niskiej, jak i wysokiej temperaturze od -18°C do +50°C. Potrójna ochrona oraz indywidualny monitoring ogniw zapobiegają przeciążeniu i przegrzaniu podczas wymagających zastosowań.

BTL18 aeg lampa LED

Lampy budowlane AEG

Podczas prac budowlanych, remontowych i wykończeniowych potrzebny jest sprzęt, który sprawdzi się podczas każdego zadania. Lampa budowlana BPL 18 z hybrydowym zasilaniem gwarantuje pełną wszechstronność zastosowań i dopasowanie do panujących warunków w miejscu roboczym. Lampa w zależności od potrzeb może być zasilana bezpośrednio z sieci lub za pomocą akumulatora, dzięki czemu może być stosowana tam, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej.

BPL18 LED lampa AEG

Składane panele lampy oraz możliwość jej zawieszenia na kilka sposobów zapewniają wielokierunkowość oraz precyzję padania światła na wprost w wyznaczonym miejscu roboczym. Wydajne panele z enkoderem inkrementalnym automatycznie dostosowują oświetlenie w warunkach wysokiej temperatury. Lampa dodatkowo jest wyposażona w funkcję zmiany natężenia światła w zależności od aktualnych potrzeb. Czas pracy lampy budowlanej BPL 18 to nawet 32h z akumulatorem 5,0Ah.

BPL18 LED lampa AEG

Bardziej kompaktowym rozwiązaniem jest lampa BFL 18X, która posiada szereg najważniejszych cech wcześniej prezentowanego modelu BPL 18. Jej głównym atutem jest zdejmowana głowica, dzięki której lampa jest jeszcze bardziej mobilna i bardziej wszechstronna.

BFL18X lampa LED AEG

BFL 18X posiada również możliwość montażu na statywie AEG, zapewniając tym samym precyzyjne dotarcie wiązki światła do najmniejszych i najtrudniej dostępnych miejsc.

BFL18X lampa LED AEGBFL18X lampa LED AEG

Latarki LED

Kiedy potrzebujemy poręcznego rozwiązania oświetleniowego, warto sięgnąć po akumulatorową latarkę LED BTL 18 z możliwością dostosowania koncentracji światła do danego zastosowania. Wbudowane lampy LED automatycznie dopasowują oświetlenie w warunkach wysokiej temperatury.

BTL18 aeg lampa LED

Urządzenie posiada głowicę, która pozwala na dowolne ustawienie i skierowanie światła w wybranym kierunku. Poręczna konstrukcja zapewnia mobilność, a praktyczny zaczep do paska ułatwia transport.

BTL18 aeg lampa LED

W wyposażeniu znajduje się dodatkowo adapter samochodowy 12V do zasilania latarki bezpośrednio z gniazdka samochodowego. 

BTL18 aeg lampa LED

Inną propozycją jest model FL 18 z diodą LED o jasności 135 lumenów. Obrotowa głowica w zakresie 180 stopni pozwala użytkownikowi na skierowanie strumienia światła w wybrane miejsce robocze. Z kolei zaczep pozwala na przypięcie do paska, maksymalizując tym samym mobilność urządzenia.

FL18 LED AEG

FL18 LED AEG

Lampa inspekcyjna

Kiedy musimy doświetlić miejsca trudno dostępne, przyda nam się lampa inspekcyjna BFAL 18 z elastycznym uchwytem umożliwiającym indywidualne ułożenie i wygięcie pod każdym kątem, tak aby mieć pełną kontrolę nad kierunkiem padania światła. Dodatkowo obrotowa głowica 360 stopni pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie strumienia światła do naszych potrzeb.

BFAL18 LED AEG

Lampa inspekcyjna BFAL 18 to źródło światła o mocy 270 lumenów zasilane za pomocą akumulatora 18V. Jej niewielkie rozmiary zapewniają najwyższą mobilność oraz pełną uniwersalność zastosowań. Dwa tryby świecenia: skoncentrowany strumień światła LED oraz światło rozproszone pozwalają na wykorzystanie BFAL 18 do wielu codziennych oraz wymagających różnego rodzaju oświetlenia zadań.

BFAL18 LED AEG

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
  • quzexam 2021-03-02

    W firmie mamy te lampy budowlane od AEG. Dobrze oświetlają pomieszczenia.

  • iarosecenme 2021-02-28

    AEG to dobry sprzęt

Dodaj komentarz
* Pola wymagane