W ofercie Boscha pojawiły się ostatnio narzędzia pakowane w tzw kontenery, Bosch nazywa to L-BOXX.

System L-BOXX spełnia wysokie wymagania w dziedzinie mobilnej pracy i sprawia, że transport oraz przechowywanie elektronarzędzi, osprzętu oraz materiałów eksploatacyjnych staje się wygodniejsze i bardziej elastyczne. Inteligentny system walizek do transportu i przechowywania został stworzony we współpracy z firmą Sortimo, wiodącym na rynku producentem wyposażenia pojazdów specjalistycznych i oferuje użytkownikom profesjonalnym wiele zalet:

L-BOXX – przegląd zalet

Bezpieczny transport elektronarzędzi
Zatrzaskowy mechanizm łączenia walizek działający niezależnie od zamykania pokrywy – nie ma ryzyka jej przypadkowego otwarcia
Proste rozłączanie skrzynek przy pomocy uchwytów bocznych
Duże zatrzaski zapewniają komfort obsługi skrzynek narzędziowych. Polecamy także artykuł: jak wybrać skrzynkę narzędziową?
Bardzo wytrzymały zatrzaskowy mechanizm łączenia walizek
Ergonomicznie uformowany uchwyt z dwupunktową blokadą zapewnia wyższy komfort przenoszenia
2 boczne wgłębienia umożliwiają przenoszenie cięższych walizek w wygodniejszy sposób
Wygodny uchwyt z przodu pozwala przenosić pojedynczą walizke w pozycji pionowej *
Dodatkowy uchwyt przedni ułatwia wyciąganie większych walizek z regału **
Odporna na działanie wody
Duża pojemność gwarantuje odpowiednią ilość miejsca do przechowywania urządzeń, osprzętu i narzędzi

Pełna kompatybilność z testowanym w próbach zderzeniowych systemem wyposażenia pojazdów specjalistycznych Sortimo zawierającym ponad 2.000 elementów. Gwarancja maksymalnej ochrony pasażerów pojazdu, także w razie poważnych kolizji dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu ładunku

Możliwość dowolnej konfiguracji z bogatym programem akcesoriów Sortimo

* do walizek L-BOXX w rozmiarach 102 i 136
** do walizek L-BOXX w rozmiarach 238 i 37

Walizki L-BOXX występują w czterech rozmiarach. Wszystkie mają taką samą podstawę o wymiarach 442 mm x 357 mm, a różnią się od siebie wysokością (117, 151, 253 i 389 mm). Walizki w dwóch pierwszych rozmiarach przeznaczone są do przechowywania mniejszych elektronarzędzi (wkrętarek, wiertarek, czy szlifierek), a dwa największe kontenery służą do transportu większych narzędzi.

Nowe walizki L-BOXX wykonane są z wysokiej jakości tworzywa ABS, odpornego na uderzenia, warunki atmosferyczne i wstrząsy. Ich konstrukcja jest mocna i wyjątkowo trwała, skutecznie chroni elektronarzędzia przed uszkodzeniami.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane