autor: Redakcja www.narzedzia.pl

W ofercie firmy Bosch pojawiły się koronki X-Core marki Rotozip, przeznaczone do precyzyjnych cięć na sucho we wszystkich twardych płytkach podłogowych. Nowe koronki wyróżniają się zdecydowanie większą efektywnością i trwałością niż konwencjonalne końcówki do wyrzynarek. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii próżniowego lutowania diamentów. Nowa technologia gwarantuje najwyższą precyzję w równomierności i głębokości wtapiania diamentów, której efektem jest maksymalizacja komfortu pracy.

Koronki diamentowe X-Cores są najnowszym odkryciem w przemyśle koronek diamentowych. To najszybsze końcówki osprzętowe do wycinania otworów, jakie oferuje rynk. W zastosowaniu z wyrzynarkami RotoZip te innowacyjne akcesoria stanowią efektywne rozwiązanie przy skomplikowanych, odręcznych cięciach na sucho, we wszystkich twardych płytkach podłogowych i kamieniu naturalnym. Dzięki nowej technologii próżniowego lutowania diamentów, za pomocą jednej koronki X-Cores RotoZip, możemy wyciąć ponad 100 otworów na sucho w porcelanie.

Czyste cięcia o gładkich krawędziach

Nowe koronki X-Cores zostały zaprojektowane i zmodyfikowane technologicznie z myślą o wyrzynarkach RotoZip. W obecnej ofercie są
dostępne w czterech rozmiarach o średnicach roboczych od 6 do 35 mm, ze średnicą trzpienia 6,3 mm. Koronki X-Cores umożliwiają wycinanie otworów do głębokości materiału ponad 30 mm. Nowe koronki diamentowe umożliwiają profesjonalistom wykonywanie czystych cięć o gładkich krawędziach bez odprysków w najtwardszych materiałach, takich jak gres, granit, w płytkach podłogowych ceramicznych lub kamiennych.

Koronki X-Cores mają zastosowanie przy powiększaniu lub poprawianiu już wywierconych otworów.
Nowe koronki diamentowe produkuje się w technologii próżniowego lutowania diamentów. Jest to specjalny proces lutowania w komorze próżniowej w temperaturze ponad 1000° Celsjusza. Zapewnia on bardziej efektywne rozmieszczenie diamentów i lepszą kontrolę głębokości ich wtapiania, w porównaniu do diamentów powlekanych galwanicznie.

Innowacyjny proces produkcji gwarantuje znacznie wyższą trwałość koronek diamentowych oraz większą szybkość cięcia niż w przypadku konwencjonalnych końcówek do wyrzynarek.

Narzędzia RotoZip – wszechstronny system do cięcia na sucho

RotoZip oferuje odpowiednie narzędzia i osprzęt do wielu różnych zastosowań. Nowe koronki wiertarskie X-Cores oraz inne akcesoria
RotoZip bardzo dobrze sprawdzają się przy cięciu suchego tynku, blatów kuchennych, płytek ściennych i podłogowych oraz przy precyzyjnych cięciach w branży sanitarnej oraz obróbce metalu. Narzędzia RotoZip przekonują łatwą obsługą oraz niewielkim ciężarem. Ze względu na szeroki zakres stosowania pozwalają ograniczyć ilość potrzebnych narzędzi w przypadku wielu użytkowników profesjonalnych, np. elektryków, glazurników czy hydraulików. Narzędzia i akcesoria RotoZip są dostępne w sieci sprzedaży partnerów handlowych firmy Bosch.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane