autor: Redakcja www.narzedzia.pl

W wyniku połączenia marki Protool i Festool powstała nowa organizacja Festool Group. Zmiany te spowodowały, że narzędzia sygnowane logo Protool zostaną teraz zastąpione przez analogiczne sprzęty jednak sprzedawane pod marką Festool.

Protool był dotychczas jedną z marek należących do koncernu TTS Toltechnic Systems AG & Co. KG. Marce Protool przyświecała jedna idea – rozwój i produkcja zaawansowanych technologicznie elektronarzędzi dla profesjonalistów. Narzędzia Protool adresowane były głównie do specjalistów z takich branż jak: ciesielstwo, budownictwo drewniane, renowacja. Protool dotychczas dostarczał systemowe rozwiązania, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających specjalistów.

Koncern postanowił połączyć markę Protool i Festool w jedno. Działania te sprawiły, że w 2013 roku powstała nowa organizacji Festool Group łącząca marki Festool i Protool. W związku z tym narzędzia dotychczas sprzedawane z logo Protool zostaną zastąpione przez analogiczne urządzenia sygnowane marką Festool.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane