Skoro zima potrafi nas zaskoczyć, to lato również - szczególnie, gdy nadchodzi fala letnich upałów. Dla większości osób, które pracują i przebywają w nieklimatyzowanych pomieszczeniach, jest to z reguły duży problem. Jednym z tańszych i szybszych rozwiązań na poprawę komfortu pracy są wentylatory. Niedawno oferta marki NEO Tools wzbogaciła się o szeroki wybór modeli tych urządzeń, dedykowanych zarówno do domu, jak i do pomieszczeń o dużych powierzchniach.

Kup w Narzedzia.pl
Wentylator podłogowy Neo 90-005
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
132,99
Wentylator stojący Neo 90-004
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
309,90
Wentylator stojący Neo 90-003
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
284,99
Wentylator stojący z pilotem Neo 90-002
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
181,99
Wentylator stojący Neo 90-001
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
138,90
Wentylator podłogowy Neo 90-008
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
419,99

Wentylatory NEO 

Szeroka oferta cyrkulatorów powietrza marki NEO dopasowana jest do potrzeb każdego użytkownika. Niezależnie czy posiadamy małe pomieszczenie biurowe, czy duży warsztat lub halę produkcyjną, wiatraki NEO znajdą dla siebie odpowiednie miejsce. Wentylatory są przystosowane do wielosezonowej pracy, dzięki silnikowi wykonanemu w 100% z miedzi. Ponadto, jakość każdego z nich potwierdzona jest certyfikatami CE i ROHS, a do wyboru mamy wentylatory stojące oraz podłogowe. 

wentylatory NEO

Wentylatory podłogowe NEO

Cztery modele wentylatorów podłogowych znalazły się w ofercie marki NEO. Model 90-005 to najmniejszy z nich, którego średnica wynosi 30cm. Wiatrak ten posiada 3 poziomy prędkości nawiewu, dzięki czemu możemy optymalnie dostosować pracę wiatraka do swoich potrzeb. Z powodzeniem można go stosować w warunkach domowych, jak i biurowych. Wiatrak 90-006 o średnicy 45cm to nowoczesne urządzenie wykonane z wysokiej jakości komponentów, które zapewniają trwałość i długą żywotność. Optymalnie zaprojektowane śmigło i 3-stopniowa regulacja prędkości nawiewu zapewniają wydajny nadmuch powietrza w każdym pomieszczeniu.

wentylatory NEO

NEO 90-007 to cyrkulator powietrza, który zalecany jest do użytku w dużych warsztatach i halach produkcyjnych. Posiada antykorozyjną obudowę, malowaną proszkowo i dysponuje trzema prędkościami nawiewu gwarantującymi optymalne chłodzenie. Dzięki ruchomej głowicy w zakresie 360 stopni, powietrze jest cyrkulowane w różnych kierunkach. Wiatrak 90-008 to największy model podłogowy o średnicy 50cm. Wyprodukowany został zgodnie z wymogami wskaźnika IP44 (ochrona przed ciałami obcymi o średnicy 1mm i większymi oraz przed rozbryzgami wody), dzięki czemu doskonale się nadaje do różnego rodzaju hal produkcyjnych i warsztatów rzemieślniczych. Ponadto gwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza i wspomaga pracę urządzeń chłodniczych, grzewczych i osuszających. 

wentylatory NEO

Wentylatory stojące NEO

Innym rozwiązaniem są wentylatory stojące. Tu również w ofercie NEO znajdziemy 4 różne modele. 90-001 to model o średnicy 40cm z 3-stopniową regulacją prędkości i z głowicą oscylującą prawo-lewo, która sprawia, że przyjemny chłód rozchodzi się na dużej przestrzeni.

wentylatory NEO

Dużym atutem jest możliwość regulacji wysokości wentylatora, ponieważ stojak składa się z dwóch części. Ponadto model ten wyróżnia się estetycznym i matowym wykończeniem, które doskonale się wpisuje w przestrzeń domową i biurową. Wentylator 90-002 oprócz regulacji prędkości, ma również 3 tryby pracy: normal, sen oraz natura. Został wyposażony także w timer umożliwiający ustawienie czasu pracy w zakresie 0,5-7,5h oraz pilot zdalnego sterowania.

wentylatory NEO

Model 90-003 to mocny, 100-watowy wentylator o przemysłowej jakości, który świetnie się sprawdzi w pomieszczeniach o dużej powierzchni np. warsztatach i halach. Podobnie jak poprzednie modele posiada ruchomą głowicę oscylującą prawo i lewo oraz 3-stopniową regulację prędkości nawiewu. Wyróżnia się za to największą średnicą wśród wentylatorów stojących wynoszącą 45cm. Wentylator warsztatowy 90-004, dzięki dużej wydajności zapewni odpowiednią cyrkulację powietrza oraz komfort pracy w upalne dni w dużych pomieszczeniach. Wygodę użytkowania zapewni pilot zdalnego sterowania oraz funkcja Timera do ustawiania czasu pracy od 0,5 do 7,5h.

wentylatory NEO

Dodaj komentarz
* Pola wymagane