Stanley wprowadza do sprzedaży nowy zestaw kluczy płaskooczkowych z grzechotką. Narzędzia wyróżniają się ergonomicznym kształtem i nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi

Klucze płaskooczkowe z grzechotką Stanley pozwalają na precyzyjne i szybkie dokręcenie śrub i nakrętek. Zastosowany w narzędziach mechanizm grzechotki na płaskiej części klucza usprawnia pracę, eliminując konieczność zdejmowania klucza z dokręcanej śruby po każdym ruchu. Wygodę pracy kluczami podnosi również ich ergonomiczny kształt, dzięki któremu można nimi operować nawet w trudno dostępnych miejscach. Ponadto, dzięki zastosowaniu trwałej i wygodnej rękojeści klucze bardzo dobrze leżą w ręce.

 

Wybierz klucz z grzechotką w sklepie narzedzia.pl

 

 

Narzędzia Stanley pozwalają na przenoszenie wysokich momentów obrotowych. Gwarantuje to mocna część oczkowa klucza nachylona pod kątem 15º. Klucze wykonane są ze stali chromowo – wanadowej, zabezpieczonej przed korozją powłoką chromową. W zależności od potrzeb w ofercie dostępne są trzy zestawy kluczy płaskooczkowych z grzechotką z zakresem rozstawu szczęk od 10 do 19 mm.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane