Podczas wieszania obrazów, montażu karniszy czy układania płytek w łazience niezbędna jest poziomnica. Bosch wprowadził do swojej oferty poręczny i łatwy w obsłudze laser Pen PLL 5.

Kup w Narzedzia.pl
Laser krzyżowy Bosch UniversalLevel 2
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
czwartek
337,49

Urządzenie wyświetla linie w pionie i poziomie maksymalnie do 5 m. Uchwyt ścienny do prawie wszystkich powierzchni umożliwia precyzyjną regulację pozycji promienia laserowego. Produkt dostępny jest w sprzedaży od sierpnia.

Przy pomocy lasera Pen PLL 5 firmy Bosch można precyzyjnie zaplanować położenie otworów do wywiercenia lub krawędzi płytek – bez konieczności uciążliwego manipulowania tradycyjną poziomnicą. Nowe urządzenie jest małe i poręczne. Produkt jest niewiele grubszy od długopisu i mieści się w każdej kieszeni. To, po prostu pięciometrowa poziomnica w formacie kieszonkowym.

Laser krzyżowy Pen PLL 5 firmy Bosch to, po prostu pięciometrowa poziomnica w formacie kieszonkowym: “Fot.: Bosch”
Praktycznym rozwiązaniem jest dołączony uchwyt ścienny. Można go zamocować do ściany np. pinezkami lub taśmą samoprzylepną. PLL 5 utrzymywany jest w uchwycie za pomocą magnesu, dzięki czemu można go łatwo ustawić w żądanej pozycji. Urządzenie wykorzystuje laser 635 Nm. Dlatego linia laserowa jest dobrze widoczna na odcinku do 5 metrów. Maksymalne odchylenie linii lasera wynosi 1 mm/m, co zapewnia dużą precyzję pracy i spełnia wysokie wymagania użytkowników.

Laser Pen PLL 5 firmy Bosch wyświetla linie w pionie i poziomie maksymalnie do 5m: “Fot.: Bosch”

Dodaj komentarz
* Pola wymagane