Jeśli zastanawiasz się nad zakupem kamery inspekcyjnej, nie możesz nie pomyśleć o GOS 10,8 V-Li Bosch Professional i WMPLBKI1 Sonel

 

Czym wyróżnia się kamera inspekcyjna GOS 10,8 V-Li Bosch Professional? Przede wszystkim, bardzo dobrą optyką i wysokiej jakości wyświetlaczem. Urządzenie realistycznie odwzorowuje kolory, posiada wydajne soczewki i charakteryzuje się głębią ostrości. Oświetlenie LED, które zamontowano w kamerze GOS 10,8 V-Li jest wysoce wydajne, ponieważ posiada dziewięć poziomów jasności, które znacznie zwiększają widoczność w ciemnych zakamarkach. Trudno, by coś się przed tą kamerą ukryło.

Wybierz kamerę inspekcyjną w sklepie narzedzia.com.pl

Przewód kamery jest bardzo długi – ma aż 122 cm, jego średnica to 17 mm, cechuje go również wodoszczelność, natomiast głowica obrazowa jest krótka. Sprzęt posiada baterię 10,8 V i wyświetlacz 2.7''. Jeśli o wyświetlaczu mowa – jego rozdzielczość wynosi 320 X 240 pikseli. Użytkowanie GOS 10,8 V-Li znacznie ułatwia wskaźnik naładowania akumulatora. Dla lepszej widoczności dodano wyjście video do wyświetlania na większych ekranach.

W wyposażeniu podstawowym kamery znajdują się: L-BOXX, wkład do L-BOXX GOS, wkład do L-BOXX na ładowarkę, jeden akumulator Li-Ion 1,3 Ah, szybka ładowarka AL 1130 CV, kabel do wyjścia Video-Out, magnes, hak i lusterko.Inną kamerą inspekcyjną, na którą warto zwrócić uwagę, jest bezprzewodowe urządzenie WMPLBKI1 firmy Sonel. Zaprojektowano ją po to, by móc w łatwy sposób kontrolować wzrokowo trudno dostępne miejsca. Jest ona zarówno lekka, jak i poręczna, stworzona, by łatwo znajdować, diagnozować i rozwiązywać problemy . Dzieje się tak dzięki elastycznej końcówce z kamerą i bezprzewodowemu monitorowi. Sprzęt umożliwia obserwację miejsc o ograniczonej przestrzeni i podgląd obrazu na bezprzewodowym wyświetlaczu w czasie rzeczywistym. Za pomocą dołączonego do urządzenia przedłużacza umożliwimy sobie dostęp do trudniej dostępnych miejsc w odległości do 2 m.Jakie jest najlepsze zastosowanie WMPLBKI1? Budownictwo, serwisowanie klimatyzacji, wentylacji, instalacji kominkowej. Także przy serwisowaniu maszyn, w mechanice samochodowej, inspekcji spawalnictwa.

Najczęściej korzysta się z tej kamery przy oględzinach elementów samochodów, inspekcji tras kablowych, trudno dostępnych wnętrz pojazdów drogowych, wodnych i powietrznych.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane