Hitachi Power Tools Polska Sp.z o.o. – niekwestionowany lider w produkcji wysokiej jakości elektronarzędzi – wprowadza na rynek kolejną nowość. W sprzedaży pojawi się innowacyjna linia narzędzi bateryjnych zasilanych niezwykle wydajnymi bateriami litowo-jonowymi o pojemności 4Ah.

Idąc z duchem czasu, producenci elektronarzędzi sprawili, że technologia litowo-jonowa stała się absolutnym standardem, jeśli chodzi o zasilanie sprzętów bezprzewodowych. Obecnie profesjonalni producenci narzędzi bateryjnych wykorzystują technologię Li-ion. Maksymalna pojemność tego typu baterii wynosiła do dnia dzisiejszego 3Ah. Firma Hitachi, chcąc utrzymać pozycję lidera w dziedzinie elektronarzędzi, nieustannie opracowuje nowe rozwiązania. Są efekty – producent narzędzi wyznacza nową drogę rozwoju, wprowadzając na rynek baterie o zwiększonej pojemności do 4Ah.

 

Nowa seria narzędzi bateryjnych jest niezwykle innowacyjna, bowiem sprzęty bezprzewodowe oferowane przez Hikoki mogą być zasilane mocniejszymi bateriami 4Ah, ale również tradycyjnymi bateriami o pojemności 3, 2, a nawet 1,5 Ah.

W nowatorskiej serii elektronarzędzi znalazły się profesjonalne wiertarko-wkrętarki – z udarem lub bez – szlifierki, wyrzynarki, pilarki, wkrętarki, a także młotowiertarki. O sukcesie najnowszej linii sprzętów Hitachi przesądza nie tylko fakt, iż producent zaproponował wydajniejsze baterie, ale co więcej, opracował specjalną formułę, by wszystkie narzędzia sygnowane marką Hitachi (wyprodukowane w latach wcześniejszych) mogły być zasilane bateriami 4Ah. Istotne jest również to, że najnowsze baterie Hitachi mają taką samą wagę i wymiary jak ich starsze odpowiedniki. Dzięki temu użytkownik innowacyjnych narzędzi bateryjnych zyskuje komfort pracy przy znacznie zwiększonych parametrach.

 

Koncentrując się na najnowszej serii elektronarzędzi Hitachi, należy zwrócić uwagę na innowacyjne wiertarko-wkrętarki typu DS18DSDL oraz wiertarko-wkrętarki z udarem DV18DSDL. Te absolutnie prekursorskie modele narzędzi zasilane są bateriami slajdowymi 4Ah o zdecydowanie większej mocy. Wiertarko-wkrętarka DS18DSDL uzyskuje 80Nm maksymalnego momentu, zaś jej odpowiednik z udarem 75 Nm maksymalnego momentu. Jest to niezwykłe osiągnięcie w dziedzinie narzędzi bateryjnych. Do tej pory nie można było uzyskać tak wysokich parametrów pracując z elektronarzędziami zasilanymi bateriami. W najnowszej ofercie Hitachi znaleźć można również modele 14,4V także w wersji z bateriami blokowymi.

 

Należy podkreślić, iż wydajność pracy z narzędziami wyposażonymi w najnowsze baterie Li-ion 4Ah wzrasta o ponad 33% w porównaniu z tymi samymi urządzeniami wspieranymi nieco starszymi bateriami o mocy 3Ah. Firma Hitachi nie poprzestaje na takim rozwiązaniu. Nieustannie idzie naprzód – wzbogaca najnowszy asortyment narzędzi bateryjnych 4Ah o urządzenia wyposażone w silniki bezszczotkowe. Fakt ten jest istotny, bowiem w silnikach szczotkowych pojawiają się tarcia, a ich efektem są straty elektryczne. Silniki bezszczotkowe redukują straty, dzięki czemu narzędzia pracują wydajniej i znacznie wydłuża się czas działania urządzenia bez ładowania akumulatora.

Zatem elektronarzędzia bateryjne zapewniają użytkownikowi maksymalny komfort pracy. Firma Hitach nieustannie chce się rozwijać, dlatego też sztab wykwalifikowanych specjalistów opracowuje innowacyjne rozwiązania. Korzystając z wcześniejszych dokonań i łącząc wysoko pojemne baterie Li-ion 4Ah oraz technologię silników bezszczotkowych wydajność pracy najnowszych narzędzi Hitachi jest do 200% dłuższa – zakładając, że urządzenie działa bez doładowania, jest wyposażone w silnik szczotkowy i zasila je bateria 3Ah. 

 

Lada moment w sieciach dealerskich pojawi się nowa bogata oferta narzędzi bateryjnych 4Ah marki Hitachi. W trosce o klienta lider w dziedzinie elektronarzędzi opracował innowacyjne narzędzia bateryjne, które bez wątpienia wpłyną na wzrost komfortu i wydajności pracy, przynosząc zadowolenie użytkowników.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane