Bosch wprowadza na rynek jeszcze wydajniejsze akumulatory, co zapewnia skuteczną pracę narzędziami profesjonalnymi. Nowe akumulatory litowo-jonowe Bosch są najmniejszymi i najlżejszymi akumulatorami o pojemności 5,0 Ah na rynku. Dzięki zastosowanemu w nich systemowi Bosch Flexible Power mogą współpracować ze wszystkim narzędziami 18 V Bosch z linii niebieskiej.

Kup w Narzedzia.pl
Akumulator 18V 2,0Ah Itamati PowerSystem 18Volt IBA1820
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
97,99

Bosch rozszerza ofertę akumulatorów w klasie 18V. Nowe akumulatory 5,0Ah zapewniają czas pracy dłuższy o 25% w porównaniu do akumulatorów 4,0Ah. Ich wymiary to 11,5x7,5x5,5cm, a masa wynosi zaledwie 620g, więc są najmniejszymi dostępnymi na rynku akumulatorami 5,0Ah dla narzędzi 18V (mają rozmiary i wagę taką jak akumulator Bosch 18V o pojemności 4,0 Ah).

Dostęp do pełnej pojemności akumulatora, dzięki zastosowaniu obudowy CoolPack

Największą zaletą akumulatorów 5,0Ah jest możliwość wykorzystania ich pełnej pojemności, także w przypadku intensywnej pracy. Podstawą jest zastosowana obudowa CoolPack. Im dłużej używamy akumulatora i im bardziej go obciążamy, tym bardziej ogniwa się nagrzewają. Przy temperaturze powyżej 70 stopni Celsjusza akumulatorów litowo-jonowych nie wolno używać. Dzięki specjalnej obudowie CoolPack z ożebrowaniem chłodzącym temperatura ogniw jest efektywnie obniżana poprzez odprowadzanie ciepła na zewnątrz i w rezultacie akumulator Bosch jest wyraźnie chłodniejszy od konwencjonalnych akumulatorów. Można go używać aż do wyczerpania energii w akumulatorze. System odprowadzania ciepła wpływa korzystnie na żywotność akumulatora, wydłużając ją dwukrotnie w porównaniu do akumulatora bez obudowy CoolPack. W przypadku nagłego, silnego wzrostu temperatury, na przykład przy zablokowaniu osprzętu w materiale, pomocny jest także system elektronicznej ochrony ogniw ECP (Electronic Cell Protection). Skutecznie chroni on akumulator nie tylko przed przegrzaniem, lecz także przed przeciążeniem i całkowitym rozładowaniem ogniw.

Sprawdź całą ofertę akumulatorów na stronie narzedzia.pl!

Kompatybilność z 18V

Kupując akumulator Bosch, użytkownik może od razu użyć go bez konieczności zastanawiania się, czy będzie pasował do narzędzi. System Bosch Flexible Power gwarantuje kompatybilność akumulatorów ze wszystkimi narzędziami i ładowarkami w obrębie tej samej kategorii napięcia. Tak samo jest w przypadku akumulatora 5,0Ah dla narzędzi klasy 18V. To, co nam wydaje się oczywistością, nie jest często spotykane w przypadku innych systemów akumulatorowych na rynku. Nasze akumulatory oferują użytkownikom profesjonalnym bezpieczeństwo planowania i kosztów.

Przeczytaj też: Rozwiązanie 5w1 dla wiertarko-wkrętarki akumulatorowej - system Bosch FlexiClick

 

Gwarancja na narzędzia litowo-jonowe oraz akumulatory i ładowarki

Przy zakupie narzędzia akumulatorowego Li-Ion, akumulatora litowo-jonowego i ładowarki Li-Ion Bosch oferuje profesjonalistom poza standardową gwarancją, także dwuletnią gwarancję serwisową na akumulatory Li-Ion i ładowarki oraz trzyletnią na narzędzia. Wystarczy zarejestrować narzędzie, akumulator i ładowarkę na stronie http://www.bosch-professional.com/pl/pl/serwis/gwarancja/gwarancja.html.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane