On jest jeden, ich jest wiele, i na dodatek wszystkie atrakcyjne. Czy naprawdę musi wybierać? Casanova nie musiał i akumulator Lithium+ 18V Ryobi też nie musi. Jest przygotowany na zasilanie wielu narzędzi należących do jednego systemu akumulatorowego ONE+ 18V. Wyposażony w nowoczesną technologię poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Jeden akumulator do wielu narzędzi to elastyczne i praktyczne rozwiązanie, które pozwala użytkownikowi skonfigurować własny zestaw urządzeń według indywidualnych potrzeb.

Kup w Narzedzia.pl
Opryskiwacz Ryobi ONE+ OWS1880
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
269
Piła łańcuchowa Ryobi ONE+ OPP1820
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
486
Nożyce do żywopłotu Ryobi ONE+ OHT1855R
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
385,90
411,49
561,49

Bogate wnętrze i atrakcyjna sylwetka – budowa akumulatora

Współczesny Casanova również ma się czym pochwalić, jeśli chodzi o cechy zewnętrzne oraz wnętrze. Akumulator Lithium+18V Ryobi posiada duży radiator, który odpowiada za chłodzenie ogniw, zapewniając tym samym dłuższy czas pracy i wysoką trwałość baterii. Bezpieczne połączenie pomiędzy ramą a ogniwami zapewniają podwójne spawy punktowe. Z kolei pewne połączenie pomiędzy akumulatorem a narzędziem to zasługa niezależnych zacisków, które sprawdzają się także w przypadku zastosowań związanych ze znacznymi drganiami. Nad ochroną przed niewłaściwym zastosowaniem pracuje elektronika, która kontroluje zastosowanie powyżej/poniżej temperatury, nad/poniżej napięcia, nadmiar prądu, a także przeładowanie. Odpowiada także za system bilansowania, zabezpieczenie ładowania - napięcie zerowe, zabezpieczenie przed zwarciem oraz identyfikację ładowarki. W praktyce układ elektroniczny wyłącza narzędzie w momencie przeciążenia lub przegrzania akumulatora, chroniąc w ten sposób zarówno akumulator, jak i narzędzie przed uszkodzeniem. Dopełnieniem bogatego wnętrza jest wytrzymała obudowa oraz mata absorbująca wewnętrzne wstrząsy pełniąca rolę amortyzatora.

Akumulator Lithium+ Ryobi

Wybór narzędzi z rozmachem i fantazją?

Tak, i to bez wątpienia. Podboje akumulatora Lithium+ sięgają już ponad 70 narzędzi. I ta lista nadal jest otwarta. A co na niej znajdzie użytkownik? Zarówno narzędzia warsztatowe, jak i narzędzia ogrodowe. Od wiertarko-wkrętarki po odstraszacz owadów. Posiadacz systemu ONE+ to mistrz dostosowywania się do sytuacji. Dziś skręca meble ogrodowe przy użyciu wkrętarki zasilanej akumulatorem Lithium+18V, a jutro mocuje ten akumulator w podkaszarce, i kosi trawę w miejscu, gdzie będą te meble stały. W zależności od zapotrzebowania na moc inteligentny system IntelliCell tak steruje energią, aby ułatwić jej przepływ pomiędzy narzędziem i baterią. To sprawia, że każde narzędzie pracuje optymalnie bez względu na obciążenie. System akumulatorowy ONE+ jest na tyle rozbudowany, że użytkownik nie powinien mieć problemu z wykonaniem różnorodnych prac warsztatowych czy ogrodowych. Marka Ryobi, oprócz narzędzi akumulatorowych z silnikiem komutatorowym proponuje także narzędzia akumulatorowe z silnikiem bezszczotkowym przygotowane na większe obciążenia.  Ale nasz Casanova - akumulator 18V Lithium+ na tym nie poprzestaje i wkracza też na teren narzędzi spalinowych. W jaki sposób? W ofercie Ryobi jest dostępny moduł EasyStart zasilany akumulatorem Lithium+, który podłącza się do urządzenia spalinowego, aby można je było uruchomić, naciskając przycisk lub przekręcając kluczyk. Nie trzeba ciągnąć za linkę. Po uruchomieniu takiego narzędzia wystarczy zdjąć moduł EasyStart i pracować. 

System akumulatorowy Ryobi ONE+

Zobacz także:  elektronarzędzia Ryobi

System akumulatorowy ONE+ Ryobi – w skrócie:

  • akumulator Lithium+ - kompatybilny ze wszystkimi narzędziami akumulatorowymi 18V z serii ONE+;
  • oszczędność pieniędzy i miejsca potrzebnego do przechowywania wielu akumulatorów i ładowarek;
  • 3-lata gwarancji po rejestracji na narzędzia akumulatorowe ONE+ dla użytkowników indywidualnych;
  • technologia Lithium+ - akumulator o długiej żywotności, wysokiej trwałości i wydajności;
  • system ONE+ obejmuje zarówno elektronarzędzia, jak i narzędzia ogrodowe.
Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane