Zagęszczarki płytowe to niezbędny sprzęt przy kładzeniu kostki brukowej, drobnych pracach budowlanych, robotach drogowych lub układaniu instalacji. Zagęszczarki za pomocą metalowej płyty, która wprawiana jest w wibrację, utwardzają podłoże. Jeśli planujesz zakup zagęszczarki do swojej firmy - zobacz, jakie modele najczęściej wybierają klienci narzedzia.pl. Na tej podstawie opracowaliśmy ranking.

Kup w Narzedzia.pl
Zagęszczarka 6.5KM Smart365 SM-03-155
dostępne
10 szt.
dostawa
wysyłka
wtorek
2 414,99

Ranking

Zagęszczarka Scheppach idealnie się sprawdzi przy zagęszczaniu gruntów sypkich, kostki brukowej oraz asfaltu. Cechuje się dobrą zwrotnością oraz ergonomiczną budową.

Wyposażenie podstawowe

  • Mata do robót brukarskich
Ocena:
5,0
Zagęszczarka od Smart przeznaczona jest do prac przy naprawie dróg oraz kładzeniu kostki brukowej. Model jest wyposażony w płytę wibracyjną ze stali.
Ocena:
4,8
Model zagęszczarki marki Kaltmann cechuje się dużą uniwersalnością zastosowań. Można używać jej do napraw dróg, kładzenia kostki brukowej, ubijania alejek i ścieżek. Kompaktowe rozmiary ułatwiają transport.

Wyposażenie podstawowe

  • Wężyk do zlewania oleju
Ocena:
4,9
Prosta i solidna konstrukcja tej zagęszczarki sprawiają, że jest bardzo efektywna i bezawaryjna. Płyta wibracyjna wykonana jest z ciężkiego żeliwa.

Wyposażenie podstawowe

  • Elastomer do zagęszczania kostki brukowej
Ocena:
4,8
Zagęszczarka z płytą żeliwną idealnie się sprawdzi przy zagęszczeniu piasku, żwiru, układania kostki brukowej, napraw dróg. Posiada redukcję wibracji dla wygody operatora.
Ocena:
4,9
8 189,49
Dodaj komentarz
* Pola wymagane