Wiertarko-wkrętarka jest, jeśli nie najpopularniejszym, to na pewno jednym z najczęściej używanych narzędzi. Podczas remontów wręcz niezbędnych – dobrze, by zawsze była pod ręką. Warto zaopatrzyć się w taką, które jest jednocześnie tania, jak i wydajna

 

A tani i wydajny jest polecany przez wielu użytkowników wyrób Boschawiertarko-wkrętarka GSR 14,4-2 Professional – bardzo poręczne i kompaktowe urządzenie. Pracowanie w miejscach trudno dostępnych, wiercenie ponad głową nie jest więc problemem. Na szybkozaciskowy uchwyt wiertarski składają się dwie części. Smukła i ergonomiczna rękojeść środkowa ma czuły włącznik elektroniczny, zapewniający wygodę obsługi. GSR 14,4-2 Professional ma przekładnię planetarną o wysokiej jakości, z odpornym na pył systemem szybkiego przełączanie między biegami 1. i 2.

Wybierz wiertarko-wkrętarkę w sklepie narzedzia.com.pl


Nawet upadek z 2 metrów nie przeszkodzi wiertarko-wkrętarce Boscha w działaniu. System Electronic, zamontowany w urządzeniu, to funkcja przyspieszania tempa, dająca możliwość pracy z wyczuciem. Urządzenie ma także hamulec dwubiegowy, opcję obrotów w prawo/lewo oraz blokadę włącznika. Nie zapominajmy o 25 zakresach momentu obrotowego i trybie wiercenia.

W wyposażeniu standardowym wiertarko-wkrętarki GSR 14,4-2 Professional znajdują się: dwa akumulatory NiCd 1,5 Ah, szybka ładowarka AL 1411 DV, szybkozaciskowy uchwyt wiertarski, dwustronna końcówka płasko-krzyżowa i walizka transportowa.Kolejną wiertarko-wkrętarką, na którą warto zwrócić uwagę, jest wyrób Makity6271DWAE – narzędzie charakteryzujące się wydajnością i niezawodnością. Ma także mocny silnik o mocy 12V, a także mechaniczną dwubiegową przekładnię planetarną, dającą niemałą siłę przewiercania. Trwały korpus z aluminium zabezpiecza skrzynię biegów i chroni przed przegrzaniem mechanizmu podczas długotrwałej pracy. Obsługa urządzenia nie powinna sprawiać problemów, zwłaszcza że jest ono bardzo wydajne. Elektroniczny system kontroli jakości, który jest w nie wbudowany, gwarantuje wysoką wydajność wiercenia.

Wielozakresowa nastawa momentu obrotowego, która wyróżnia 6271DWAE, pozwala na dokonanie wkrętów doskonałej jakości, dla różnych materiałów i elementów złącznych. Dzięki wygodnym przyciskom i przełącznikom operowanie narzędziem jest komfortowe.

Zacisk Keyless Chuck umożliwia szybką wyminę narzędzia, które posiada dwa akumulatory niklowo-kadmowe 2,0 Ah. Użytkownik porusza się więc swobodnie i nie musi się martwić o sąsiedztwo stałego źródła zasilania. Jeśli szukasz narzędzia do prostych prac w drewnie, metalu i tworzywach sztucznych, wiertarko-wkrętarka Makita 6271DWAE to idealne rozwiązanie. Urządzenie służy do wywiercania małych otworów i wkręcania/skręcania odpowiednich elementów złącznych.


Makita 6271DWAE ma następujące wyposażenie: dwa akumulatory, ładowarka, walizka, uchwyt wiertarski szybkomocujący oraz (+ -) końcówka nr 2.

Na koniec warto przyjrzeć się wiertarko-wkrętarce 6222AA Skila. Urządzenie posiada mechaniczną przekładnię dwubiegową, z biegiem o dużej prędkości obrotowej do wiercenia i biegiem o dużym momencie obrotowym do wkręcania. Regulacja prędkości zapewnia łagodny rozruch i pełną kontrolę w każdej sytuacji, a dzięki lekkiej i nowoczesnej konstrukcji narzędzie łatwo i wygodnie się obsługuje.Sprzęgło VariTorque jest 20-pozycyjne, dzięki niemu uzyskujemy pozycję całkowitej blokady do wiercenia oraz gwarancję precyzyjnego wkręcania. Szybkozaciskowy, 10-milimetrowy uchwyt wiertarski z podwójną tuleją, zapewnia sprawną wymianę osprzętu. O ergonomię pracy i optymalny jej komfort zadba miękki uchwyt i ergonomiczna rękojeść. Pracę na wysokościach ułatwia długi 6-metrowy przewód. Urządzenie jest lekkie i poręczne.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
  • kserus 2013-10-08

    Bardzo konkretnie - WIERTARKO-WKRĘTARKA JEDNOBIEGOWA WAK-Li 14 DB od Celmy. Mamy od 2 lat ten sprzęcik, co trochę nowe zadania, również u znajomych i wszystko ok. Był to tani sprzęt, ale jak widać coś solidnego wcale nie musi kosztować dużo.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane