Zastanawiasz się jaką wybrać tarczę do cięcia drewna, czym pociąć palety, w których są gwoździe, jak szybko przyciąć płytę gipsową, czym dociąć panel podłogowy czy płytę MDF? Szukasz uniwersalnej tarczy tnącej? Tarcza tnąca Carbide Multi Wheel Bosch na szlifierkę kątową sprawdzi się w tej roli idealnie. To tarcza tnąca z węglikiem spiekanym, która pozwala na cięcie różnorodnych materiałów przy wykorzystaniu szlifierki kątowej. Dostępna jest w średnicach 115mm, 125mm, a także 76mm.

Kup w Narzedzia.pl
Tarcza uniwersalna 125mm Bosch Carbide Multi Wheel
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
53,90
Tarcza uniwersalna 76mm Bosch Carbide Multi Wheel
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
33,03
Tarcza uniwersalna 115mm Bosch Carbide Multi Wheel
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
45,99

Co potrafi tarcza Carbide Multi Wheel?

Tarcza Carbide Multi Wheel Bosch to osprzęt dedykowany szlifierce kątowej. Sprawdzi się przy pracy klasycznymi modelami współpracującymi z tarczami o średnicach 115mm i 125mm, np. GWS 13-125 CIE Bosch. Pasuje także do mini szlifierki kątowej GWS 10.8-76 V-EC, dla której odpowiednie są tarcze o średnicy 76mm. Tarcza do drewna na szlifierkę kątową umożliwia cięcie drewna montażowego, drewna szalunkowego, płyt wiórowych nielaminowanych czy płyt pilśniowych i MDF. Bardzo dobrze sprawdza się przy cięciu drewna z gwoździami więc śmiało możemy ją wykorzystać do cięcia palet. Jeśli mówimy o materiałach drewnianych lub drewnopochodnych to warto zauważyć, że Carbide Multi Wheel umożliwia także cięcie paneli podłogowych. Choć efekt końcowy nie jest tak idealny, jak na przykład przy cięciu ukośnicą, to spokojnie możemy dociąć panel jeśli miejsce cięcia będzie schowane, np. pod listwą. Tarcza uniwersalna Bosch znajdzie zastosowanie także przy cięciu płyt gipsowych od 8 do 100mm, a także tworzyw sztucznych. Radzi sobie także z metalem, pozwalając na cięcie, np. profili czy rurek metalowych. Opcjonalnie można nią przyciąć także płytki ceramiczne, choć cięcie nie będzie precyzyjne.

uniwersalna tarcza tnąca, cięcie drewna, cięcie tworzyw sztucznych, cięcie gipsu, cięcie aluminium

         Uniwersalne zastosowanie przy wielu materiałach

 

Najważniejsze cechy tarczy uniwersalnej Bosch

Tarcza tnąca Multi Wheel Bosch posiada krawędzie powlekane węglikiem spiekanym wolframu. Odznacza się dużą wydajnością ze względu na trwałe ostrze, które nie zużywa się tak szybko. Tarcza tnąca z węglika Bosch odznacza się drobnym ziarnem węglika, który jest laserowo wtapiany w metalowe krawędzie tarczy. Unikalna kombinacja wysokiej jakości materiałów znacznie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Tarcza Bosch Carbide Multi Wheel służy do cięcia z wysoką prędkością drewna oraz wielu materiałów budowlanych. Jest przystosowana do pracy ze szlifierką kątową. Maksymalna prędkość obwodowa wynosi 80m/s (w zależności od maksymalnej prędkości obrotowej i średnicy tarcz). 

cięcie drewna z gwoździami, tarcza do drewna na szlifierkę kątową, Carbide Multi Wheel Bosch

   Zobacz też: szlifierki kątowe na narzedzia.pl

Zalety tarczy tnącej Carbide Multi Wheel:

  • Wszechstronne zastosowanie - możliwość cięcia wielu materiałów
  • Oszczędność czasu - nie trzeba wymieniać osprzętu, aby ciąć drewno, gips czy plastik
  • Kompatybilność z klasycznymi szlifierkami kątowymi - współpraca z popularnym narzędziem wykorzystywanym przy wielu pracach
  • Kompatybilność z mini szlifierką kątową akumulatorową GWS 10,8-76 V-EC Bosch - praca w trudno dostępnych miejscach, np. na wysokościach, w ciasnych pomieszczeniach
  • Solidne wykonanie - krawędzie pokryte trwałym węglikiem spiekanym
  • Dostępność w różnych rozmiarach - średnice 115mm, 115mm i 76mm
Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane