Bosch wprowadził innowacje w modelach szlifierek kątowych Bosch GWS 750. Nowa wersja szlifierek kątowych GWS 750 Professional Bosch z tarczą o średnicy 115 lub 125mm wyróżnia się wysoką mocą, ergonomią i wyjątkowo korzystną relacją ceny do wydajności. Nowa szlifierka Bosch wyróżnia się smukłą geometrią obudowy, która znacznie ułatwia pracę w wąskich i trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo, silnik szlifierki kątowej GWS 750 dzięki zupełnie innowacyjnej konstrukcji z unowocześnioną wentylacją, zapewnia o 15% wyższą moc.

Kup w Narzedzia.pl
Szlifierka kątowa Bosch GWS 750-125
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
286,49
Szlifierka kątowa Bosch GWS 750-115
dostawa
wysyłka
8-11 dni
290,49

Specjaliści Bosch podczas podczas konstruowania nowego modelu szlifierki kątowej GWS 750 skoncentrowali się na zapewnieniu urządzeniu dłuższej żywotności. W porównaniu do poprzedniego modelu w szlifierce unowocześniono koncepcję napędu i wentylacji. Dzięki temu narzędzie wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością i trwałością. Zoptymalizowano także szczeliny wentylacyjne. Wpłynęło to na obniżenie poziomu emisji drgań i hałasu, co pozwoli wydłużyć czas pracy i żywotność szlifierki kątowej Bosch GWS 750 Professional. Urządzenie jest zabezpieczone przed wnikaniem pyłu, zanieczyszczeń i odprysków materiału. Dzięki niewielkiej masie - 1,8kg - operator nie odczuwa zmęczenia nawet podczas długotrwałej pracy.

Zobacz też: Jaka szlifierka kątowa do 500zł? Ranking dla profesjonalistów


Ulepszona ergonomia zapewnia lepszą kontrolę narzędzia

Zoptymalizowana, wąska rękojeść szlifierki kątowej Bosch GWS 750 gwarantuje bardziej komfortową pracę. Innowacyjna, ergonomiczna konstrukcja szlifierki przekłada się na lepszą kontrolę i większą precyzję działania. Również tempo pracy jest zdecycowanie szybsze. Pozwala dodatkowo na swobodną pracę w miejscach trudno dostępnych, gdzie bezpieczeństwo narzędzia ma szczególne znaczenie. Szlifierka kątowa Bosch GWS 750 została dodatkowo wyposażona w wytrzymałą osłonę tarczy oraz blokadę ponownego rozruchu, która chroni przed przypadkowym uruchomienie, szlifierki, np. po awarii zasilania.

Sprawdź ofertę szlifierek kątowych w sklepie narzedzia.pl!GWS 750 firmy Bosch – prawdziwie uniwersalna szlifierka kątowa

Korzystny stosunek ceny do wydajności sprawia, że nowa szlifierka kątowa Bosch GWS 750 jest uniwersalnym narzędziem przydatnym w wielu branżach. Wszechstronność ta dodatkowo podkreślana jest przez szeroką gamę osprzętu, np. tarcze tnące, tarcze ścierne, tarcze diamentowe lub szczotki. Jeśli chodzi o obróbkę metalu szlifierka kątowa Bosch GWS 750 pozwala na szybkie wykonanie takich prac jak cięcie i przycinanie metalowych rur, blach i szyn stalowych, ale także szlifowania i czyszczenie szczotkami tych materiałów. Dzięki odpowiedniemu osprzętowi szlifierką kątową można także wygładzać spawy, krawędzie i nierówności z kształtek, ciąć beton, kamień i płytki lub usuwać farbę i rdzę.

Zobacz: Jaka tarcza uniwersalna na szlifierkę kątową? Tarcza z węglikiem spiekanym Carbide Mutli Wheel Bosch

Szlifierka kątowa GWS 750 Professional jest dostępna z bgoatym wyposażeniem w skład, którego wchodzi kołnierz mocujący, osłona tarczy, nakrętka mocująca, rękojeść dodatkowa i klucz widełkowy.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane