Kiedy zapytamy ludzi, co najbardziej kojarzy im się z wiosną, odpowiedzą, że zieleń, śpiew ptaków i piękne, kolorowe, urządzone z fantazją ogrody… Ale żeby te ogrody wyglądały tak „pięknie”, ktoś musi włożyć w to bardzo dużo pracy, zapału. Jednak co nam po zapale, jeżeli nie możemy dobrze zorganizować sobie pracy?

Kup w Narzedzia.pl
116,90

 

Marzec  to dla ogrodu bardzo ważny miesiąc. Zanim zaczniemy go wzbogacać różnoraką roślinnością, najpierw musimy zabrać się za „uwielbiane” przez wszystkich prace porządkowe. Grabienie liści, pozbywanie się chwastów, przycinanie drzew i krzewów mogą sprawić przyjemność tylko prawdziwym zapaleńcom, którzy z utęsknieniem wyczekują wiosny, aby móc rządzić w ogrodzie. Jest jednak sposób na to, aby każdemu umilić ten etap prac nad ogrodem. Firma Gardena może pochwalić się wieloma narzędziami Combisystem, które zdecydowanie ułatwią nie tylko samą pracę, ale również jej organizację. Dostępny na naszej stronie wieszak do narzędzi Combisystem stanowi podstawę dobrej organizacji pracy, ponieważ sprawia, że wiele narzędzi znajduje się w zasięgu ręki, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na szukanie grabi czy łopaty.

Grabienie liści również nie musi okazywać się co roku wielką bolączką. Wielu z nas ma problem, ponieważ nie wszystkie prace można wykonywać jednym rodzajem grabi. Liście będziemy zgarniać przeznaczonymi do tego grabiami (polecamy Grabie wachlarzowe regulowane 35-52 Gardena Combisystem 03104-20), a do wzruszania ziemi posłuży nam jeszcze inny rodzaj. Bardzo dużą rolę w użytkowaniu tych narzędzi odgrywa trzonek, który zależnie od rodzaju przystosowuje się do naszych dłoni. Często dzieje się tak, że właśnie ze względu na trzonek, wygodnie używa nam się jednego rodzaju grabi, a praca z drugim staje się udręką. Narzędzia Combisystem pomogą pozbyć się tego problemu, ponieważ każdy trzonek Combisystem, idealnie współgra ze wszystkimi narzędziami Combisystem. Czyszczenie rynien i przycinanie trudno dostępnych miejsc w oczku wodnym dzięki narzędziom Combisystem również zyska inny wymiar. Za pomocą specjalnej szczotki do rynien, sekatora i trzonków teleskopowych Combisystem, praca na wysokości lub przycinanie trzcin rosnących daleko od brzegu, nie będzie stanowiła najmniejszego problemu.

Dobra organizacja w ogrodzie stanowi podstawę do czerpania z niej przyjemności. Dlatego aby oddać się jej całkowicie, należy odpowiednio przygotować ziemię. Początek wiosny równa się z dużym nakładem pracy, więc nie marnujcie czasu i ruszajcie do Waszych ogrodów!

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane