Płytki wielkoformatowe stanowią doskonałe uzupełnienie wystroju wnętrz. Im większe, tym lepszy efekt. O ile inwestorzy nie widzą w tym żadnego problemu, tak dla wykonawcy jest to duże wyzwanie logistyczne i mowa tu zarówno o transporcie takich płytek, przenoszeniu, jak i samym montażu. Jak w takim razie bezpiecznie przenosić wielkoformatowe płyty? Przenośnik SLAB TRANS HEAVY DUTY marki Rubi jest do tego idealnym rozwiązaniem!

Kup w Narzedzia.pl
407
7 249

Rubi dla glazurników

Marka RUBI nieustannie prowadzi badania nad nowymi produktami w oparciu o rozwój nowych materiałów oraz oczekiwania zgłaszane przez czołowych producentów ceramiki na całym świecie. Dzięki temu bogata gama produktów Rubi oferuje kompleksową odpowiedź na potrzeby użytkownika zgłaszane na wszystkich etapach pracy, jak również narzędzia niezbędne do udanego stosowania tych produktów. Dlatego też profesjonalni glazurnicy decydują się na produkty marki Rubi, wiedząc, że stawiają na jakość i niezawodność produktów, a co za tym idzie znakomite rezultaty swojej pracy.

przenośnik slab trans heavy duty

Przenośnik SLAB TRANS HEAVY DUTY

W ofercie marki Rubi nie mogło zabraknąć praktycznego przenośnika SLAB TRANS HEAVY DUTY przeznaczonego do bezpiecznego przenoszenia wielkoformatowych płytek ceramicznych o maksymalnej długości 320cm i grubości 6mm i większej. Aluminiowa konstrukcja SLAB TRANS HEAVY DUTY zapewnia maksymalny udźwig do 140 kg.

przenośnik slab trans heavy duty

Konstrukcja przenośnika

Przenośnik SLAB TRANS HEAVY DUTY zbudowany jest z 2 aluminiowych profili, wzmocnionych i regulowanych w zakresie od 165cm do 320cm oraz dwóch poprzecznych belek usztywniających całą konstrukcję, szczególnie podczas transportowania bardzo ciężkich materiałów.

przenośnik slab trans heavy duty

Do trzymania płytek służą specjalne przyssawki z pompką - punkty mocowania płytki, które można indywidualnie dostosowywać do rozmiaru płyty. Zestaw posiada 4 wygodne uchwyty, po 2 na każdym profilu, które mogą być umiejscawiane wzdłuż profili, zależnie od potrzeb i preferencji użytkownika.

przenośnik slab trans heavy duty

Wskazówka! Przed mocowaniem przyssawek, należy się upewnić, czy mocowana powierzchnia jest czysta i wolna od kurzu oraz innych zanieczyszczeń.

Główne atuty przenośnika SLAB TRANS HEAVY DUTY:

  • Zestaw dwóch wzmocnionych profili aluminiowych regulowanych w zakresie od 165 do 320cm.
  • 6 przyssawek z pompką Ø20cm (po 3 na każdym profilu), do mocowania każdego rodzaju powierzchni.
  • Zestaw poprzecznych belek dla lepszej stabilności i wytrzymałości.
  • Możliwość zakupu dodatkowych przyssawek.przenośnik slab trans heavy duty
Dodaj komentarz
* Pola wymagane