Klucz nastawny Fatmax z grzechotką to nowość marki Stanley z oferty przeznaczonej dla hydraulików i mechaników. Poręczny i przydatny szczególnie w ciasnych zakamarkach lub gąszczu rur.

Kup w Narzedzia.pl
Klucz nastawny z rękojeścią 15'' 44 mm Sata
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
wtorek
163,49

Nowość 2014 r., nastawny klucz „angielski” Stanley Fatmax z grzechotką jest przeznaczony do podstawowych zadań hydraulicznych i mechanicznych. Jego prawdziwą wartość można poznać podczas prac wykonywanych w ograniczonej przestrzeni, np. pod zlewem. Zwykłe klucze nastawne wymagają pełnych obrotów ręką lub kilku kolejnych podejść do przykręcenia śruby. Jest to żmudne i męczące, szczególnie wtedy gdy mamy mało miejsca. Stanley rozwiązał ten problem łącząc precyzyjnie wykonany mechanizm nastawny z grzechotką w jednym narzędziu z ergonomicznie zaprojektowaną rękojeścią.

Profesjonalny nastawny klucz Stanley z linii Fatmax posiada szerokie, ruchome szczęki o maksymalnej rozpiętości 1” lub 1¼” (25,4 mm lub 31,75 mm) w zależności od modelu. Wygrawerowana laserowo skala w mm oraz radełkowany, ślimakowy mechanizm regulujący, ułatwiają szybkie ustawienie rozstawu szczęk w zależności od potrzeb i dostosowanie ich do wielkości śruby czy nakrętki. Klucz został wykonany z wytrzymałej stali chromowo - wanadowej. Szeroka, dopasowana do kształtu dłoni rękojeść z bocznymi, miękkimi, gumowymi okładzinami zapewnia komfort użytkowania. Przełącznik z funkcją blokowania mechanizmu grzechotki przekształca klucz w tradycyjny nastawny klucz angielski i umożliwia użycie większej siły, bez obawy o uszkodzenie narzędzia. Klucz posiada także wygodny uchwyt do zaczepienia na smyczy.

Klucz nastawny Stanley Fatmax z grzechotką dostępny jest w dwóch rozmiarach: 200 mm (model FMHT0-72184) w oraz 250 mm (model FMHT0-72185).

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane