DCB090 to najnowszy adapter USB marki DeWalt zmieniający akumulator w przenośną ładowarkę, do której można podłączać smartfon lub tablet. Adapter wchodzi w skład szerokiej gamy bezprzewodowych produktów XR Li-Ion.

Kup w Narzedzia.pl
Adapter sieciowy XR DeWalt FLEXVOLT DCB500
dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
czwartek
504

Adapter USB od DeWalt, model DCB090, został zaprojektowany specjalnie z myślą o profesjonalistach pracujących na budowach, gdzie dostęp do prądu jest zawsze „na wagę złota”. Coraz większa potrzeba posiadania pod ręką naładowanego telefonu czy tabletu powodowała do tej pory konieczność ładowania tych urządzeń w samochodach lub w oddalonych miejscach na placu budowy, tworząc tym samym dodatkowe utrudnienia podczas pracy.

 

Nowy adapter USB od DeWalt rozwiązuje ten problem, gdyż dzięki niemu urządzenia mobilne mogą być ładowane bezpośrednio w miejscu pracy profesjonalisty. Adapter posiada dwa gniazda USB o napięciu 1,5Ah i współpracuje z wszystkimi akumulatorami XR DeWalt o napięciu 10,8V, 14.4V oraz 18V. DCB090 umożliwia równoczesne ładowanie dwóch urządzeń mobilnych, takich jak np.: smartfon, MP3, czytnik książek, tablet. DCB090 wyposażono nie tylko w 2 gniazda USB, ale także LED-owy wskaźnik naładowania baterii XR, z której pobierany jest prąd. Adapter jest poręczny, mały – wymiary 62mm x 39mm x 97mm – i lekki – waży zaledwie 94 gramy.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane