Nowe podkaszarki akumulatorowe Bosch – teraz z wyjątkowo trwałymi nożami Durablade gwarantują wysoką jakość cięcia i maksymalny komfort pracy. Podkaszarki wyposażone są w z akumulator 18V o pojemności 1,5Ah. Niska waga i ergonomiczna konstrukcja ułatwiają obsługę podkaszarki. Nowe narzędzia ogrodowe powiększają system akumulatorowy 18V „Power4All“.

Kup w Narzedzia.pl
Podkaszarka Bosch ART 24
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
290,99 Przekreślona cena jest najniższą ceną produktu w okresie 30 dni przed promocją
287,99

Podkaszarki Bosch ART 23-18 LI i ART 26-18 LI wyznaczają nowe standardy wydajnego i precyzyjnego podkaszania trawników. W nowych podkaszarkach zastosowano zupełnie nowy system cięcia: noże Durablade wykonane z materiału zawierającego nylon odznaczają się wyjątkową wytrzymałością, a przy tym są niezwykle elastyczne. Montaż noża jest bardzo prosty i nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. W przypadku natrafienia na twardą przeszkodę, np. kamień, nóż składa się automatycznie, aby zapobiec uszkodzeniu. Nóż Durablade jest nawet do 12 razy trwalszy od stosowanych dotychczas noży z tworzywa sztucznego. Dodatkowo tnie trawę z wyjątkową precyzją i zapewnia szybką pracę.

 

Wysoka wydajność aż do wyczerpania akumulatora

Obydwie podkaszarki Bosch są zasilane akumulatorem litowo-jonowym 18V o pojemności 1,5Ah. Elektroniczne sterowanie akumulatora gwarantuje utrzymanie stałej prędkości pracy aż do wyczerpania całego zapasu energii, dzięki czemu nie występuje zjawisko stopniowego spadku wydajności, a całą pracę można wykonać nawet na jednym cyklu ładowania akumulatora. Podkaszarki ART 23-18 LI i ART 26-18 LI są bardzo lekkie: ważą zaledwie po 2,5kg, co umożliwia ich łatwy transport i pracę w całym ogrodzie.

 

Polecane przez niezależnych ekspertów

Oprócz niewielkiej wagi i dobrego wyważenia, wysoki komfort pracy zapewnia także regulacja długości drążka przy pomocy wygodnego przełącznika. Użytkownik może ustawić także kąt nachylenia uchwytu dodatkowego oraz pozycję głowicy tnącej. Aby przyciąć trawę na krawędzi, wystarczy obrócić głowicę o 90 stopni i można natychmiast przystąpić do pracy. Dzięki wyżej wymienionym właściwościom podkaszarki ART 23-18 LI i ART 26-18 LI są wyjątkowo ergonomiczne, co potwierdza atest niemieckiej organizacji Aktion Gesunder Rücken e.V. promującej działania na rzecz zdrowego kręgosłupa: podkaszarki Bosch to pierwsze tego typu narzędzia, które uzyskały atest tej organizacji i są rekomendowane do pracy w ogrodzie.

 

Elastyczność pracy dzięki wymiennemu akumulatorowi

Podkaszarki ART 23-18 LI i ART 26-18 LI to nowe narzędzie Bosch w systemie akumulatorowym 18V „Power4All“. System zapewnia użytkownikom narzędzi Bosch dużą wygodę i elastyczność pracy: akumulator litowo-jonowy 18V można w ramach tej samej klasy napięcia wykorzystywać w ponad 10 różnych elektronarzędziach ogrodowych oraz elektronarzędziach do prac w domu, w tym np. w sekatorze, wiertarko-wkrętarce udarowej i wyrzynarce.

Podkaszarki ART 23-18 LI i ART 26-18 LI Bosch będą dostępne w sprzedaży od lutego 2014. Akcesoria do podkaszarek, np. zapasowe noże, kółka i akumulatory, są dostępne w ofercie osprzętu dodatkowego Bosch.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane