Już tej jesieni na rynku pojawią się nowe, innowacyjne poziomice laserowe Stanley. Wśród nowości pojawi się laser o wyjątkowych możliwościach – Cross90™ – idealny do prac wykończeniowych i remontów mieszkań oraz laser krzyżowy Cubix™ do stosowania podczas dekorowania wnętrz. Poziomice laserowe Stanley są adresowane do zastosowań domowych i prac wewnętrznych.

Kup w Narzedzia.pl
Laser krzyżowy Stanley Cubix next Generation
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
212,49
Laser krzyżowy, zielony Stanley Cubix next Generation
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
438,99

Stanley Cross90™ - Laser o dużych możliwościach

Stanley Cross90™ to laser krzyżowy o dużych możliwościach. Innowacyjna poziomica jest stworzona do bardziej skomplikowanych prac wnętrzarskich. Cross90™ Stanley doskonale nadaje się do układania płytek ceramicznych, tapetowania, montażu ścian z płyt G/K, budowy konstrukcji szkieletowych, instalacji oświetlenia, montażu instalacji elektrycznych, okien i drzwi oraz montażu szafek.

Nowa poziomica Stanley Cross90™ emituje wyraźne krzyżujące się wiązki lasera – pionową i poziomą – oraz trzecią, dodatkową linię pod kątem 90°. Dzięki temu można nim wyznaczyć nie tylko dokładny kąt prosty na sąsiednich ścianach, ale także płaszczyzny sufitów, ścian i podłóg. Laser krzyżowy Stanley Cross90™ został wyposażony we wskaźnik braku poziomu, włącznik zasilania i funkcji zmiany trybów pracy oraz uchwyt Quicklink™. Ten ostatni pozwala zamocować Cross90™ na ramie drzwi, stopniu drabiny, kobyłce lub profilu konstrukcji ścian G/K i dokonywać dokładnego poziomowania w każdej pozycji w zakresie 360°. Dzięki możliwości ustawienia trybu ręcznego można również zablokować wiązkę lasera tak, aby wyznaczać linie ukośne niezbędne podczas wykończania wnętrza dachów, schodów oraz okapów. Zasięg pracy Stanley Cross 90™ wynosi 10 m. Laser krzyżowy Stanley jest wszechstronny, niezawodny i zawsze gotowy do pracy.

Stanley Cubix™ - precyzyjna dekoracja

Laser krzyżowy Cubix™ Stanley znalazł się w grupie sprawdzonych i przetestowanych poziomic laserowych godnych polecenia. Dzięki niej można łatwo i szybko odmienić wygląd wnętrza, nadać nowy charakter meblom i dekoracjom. Cubix™ okaże się pomocna przy malowaniu ścian i dekoracji ściennych, tapetowaniu, wieszaniu obrazów oraz draperii, montażu półek i haczyków, wieszaniu szafek czy też instalacji oświetlenia w domu. Laser krzyżowy Stanley został zaprojektowany z myślą o Tobie – zaprojektowanych tak, aby pomóc stworzyć dom idealny.

Kompaktowa, sześcienna konstrukcja lasera krzyżowego Cubix™ zapewnia łatwe użytkowanie niemal w każdym miejscu. Obsługa jest niezwykle prosta, intuicyjna. Poziomica wyposażona została w jeden wygodny przełącznik włączający i zmieniający tryby pracy. Cubix™ emituje samopoziomującą krzyżową wiązkę lasera (linie poziome i pionowe) na ścianie, w odległości do 8 metrów. Brak poziomu jest sygnalizowany podświetlanym wskaźnikiem. Dokładność poziomowania w każdej pozycji zapewnia uchwyt Quicklink™, który służy do mocowania poziomicy laserowej Cubix™ na ramie drzwi, parapecie lub stopniu drabiny. Miękkie szczęki zacisku trzymają pewnie i bez brudzenia oraz pozwalają wyświetlać krzyżową wiązkę lasera tam gdzie jest potrzebna. Zmiana trybu pracy na ręczny blokuje wahadło i umożliwia użytkowanie Cubix™ w położeniu na boku lub na plecach, tak aby wyznaczać linie ukośne, tyczyć schody, okapy czy okna dachowe.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane