Black+Decker przedstawia nowe, praktyczne podejście do prac ogrodowych w postaci głowicy roboczej MTSS11 do systemu Multievo™. Posiada ona dwa poręczne ostrza pozwalające najpierw przyciąć trawę lub żywopłot, a później fachowo i dokładnie wykończyć ich brzegi. Głowica Multievo™ MTSS11 to tak naprawdę połączenie dwóch narzędzi w jednym – nożyc i przycinarki.

Kup w Narzedzia.pl
Młot udarowo-obrotowy Graphite 58G878
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
1 629,99

Sezon ogrodniczy trwa w najlepsze. Dla jednych oznacza to błogie leniuchowanie na leżaku, a dla innych okres pełen wyzwań. Osobom własnoręcznie dbającym o zieleń w ogrodzie Black+Decker proponuje nowość – nożyce do trawy i żywopłotu podłączane do narzędzia wielofunkcyjnego Multiveo.

Innowacyjna, ogrodowa głowica Multievo MTSS11 to połączenie dwóch narzędzi w jednym – nożyc i przycinarki. Dzięki łatwo wymiennym ostrzom można nimi bez wysiłku przycinać niewielkie żywopłoty i krzaki oraz krawędzie trawników. Waga każdego z modułów nie przekracza 0,34kg, a łączna waga głowicy z narzędziem Multievo to zaledwie 0,7 kg, co znacznie ułatwia zmagania z ogrodową zielenią. Nie będzie również potrzeby każdorazowego ładowania przed pracą, nowoczesna bateria utrzyma do 80% energii przez 90 dni przez okres nieużywania urządzenia. Głowica dostępna jest samodzielnie lub z jednostką napędową Multievo (MT18SSK).

Bezprzewodowa jednostka napędowa Multievo może być stosowana do różnego rodzaju prac w domu i ogrodzie. Narzędzie wielofunkcyjne posiada opatentowany system wymiany głowic, który umożliwia montaż końcówek niezbędnych do aktualnych potrzeb użytkownika. Multievo można używać do pielęgnacji zieleni, budowy altanki ogrodowej, złożenia drewnianej osłonki na donicę i wielu innych prac projektowych, takich jak: wiercenie, wkręcanie, cięcie, szlifowanie. Obecnie, oprócz nożyc, dostępnych jest jeszcze 9 innych końcówek do tego urządzenia: pilarka tarczowa, frezarka, kompresor (np. do napompowania kół roweru), wyrzynarka, szlifierka, zakrętarka udarowa, narzędzie oscylacyjne, głowica do wiercenia udarowego oraz pilarka szablowa.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane