Bosch wprowadza kolejne nowości - mieszarki GRW 12 E i GRW 18-2 E Bosch z silnikami o mocy 1 200 i 1 800W. Innowacyjne modele wyróżniają się ergonomicznym uchwytem okrężnym gwarantującym komfortową pracę. Płynna regulacja prędkości mieszania minimalizuje stopień rozpryskiwania materiału, a szybka i bezproblemowa wymiana mieszadła zwiększają komfort i wydajność pracy.

Nowe mieszarki GRW 12 E Professional i GRW 18-2 E Professional zapewniają wysoki standard przygotowania materiałów o różnym stopniu lepkości. Mieszarki są wyposażone w silnik o mocy 1 200 oraz 1 800W, który zapewnia szybkie mieszanie najróżniejszych substancji na placu budowy. Okrężny uchwyt zapewnia pełną kontrolę nad narzędziem i sprawia, że operator nie odczuwa zmęczenia nawet przy pracy ciągłej. Włącznik z regulacją prędkości jest zintegrowany w rękojeści, co ułatwia jego obsługę. Prędkość mieszania można płynnie regulować, co pozwala ograniczyć do minimum rozpryskiwanie substancji podczas mieszania. Uniwersalny uchwyt narzędziowy M 14 gwarantuje łatwą wymianę mieszadła.Bosch GRW 12 E Professional


Jednobiegowa mieszarka Bosch GRW 12E Professional jest optymalnym narzędziem do substancji o niskiej lub średniej lepkości. Bezproblemowo poradzi sobie z mieszaniem np. farb i lakierów lub przygotowaniem zapraw i mas bitumicznych. Prędkość mieszania może być regulowana w zależności od konsystencji materiału i wynosi maksymalnie do 1 000 obrotów na minutę. Maksymalna masa mieszanej substancji wynosi 50kg. W mieszarce Bosch GRW 12 E Professional można stosować mieszadła o średnicy do 140mm.


Bosch GRW 18-2 E Professional

Dwubiegowa mieszarka Bosch GRW 18-2E Professional stworzono do mieszania materiałów o masie do 80kg. Na pierwszym biegu mieszarka osiąga prędkość do 450obr./min, co umożliwia mieszanie wyjątkowo gęstych substancji, takich jak gotowe tynki, zaprawy lub masy szpachlowe. Drugi bieg, zapewniający prędkość do 1 050 obrotów na minutę, jest optymalny do mieszania rzadszych materiałów, np. klejów, farb i płynnych mas. W mieszarce Bosch GRW 18-2E Professional można stosować mieszadła o maksymalnej średnicy do 180mm.

Nowe modele mieszarek są już dostępne w sprzedaży. W wyposażeniu standardowym mieszarki Bosch GRW 12E Professional znajduje się mieszadło o średnicy 140 mm, a w przypadku mieszarki GRW 18-2E Professional - mieszadło o średnicy 160 mm. Inne akcesoria, np. mieszadła ze stali szlachetnej, są dostępne w ofercie osprzętu dodatkowego Bosch.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane