Masz w domu i ogrodzie tyle pracy, że nie wiesz w co włożyć ręce? Bosch ma na to radę – sięgnij po akumulator o napięciu 10,8 V! Wystarczy zainstalować akumulator do dowolnie wybranego narzędzia systemowego i można zaczynać. Po skończeniu pierwszego zadania wystarczy przełożyć akumulator do następnego narzędzia.

Narzędzia Bosch należące do systemu 10,8V zostały stworzone z myślą o komforcie operatora. Pozwalają bowiem na wykonanie czynności, jakie czekają na Ciebie w domu i ogrodzie. Piłujesz, szlifujesz, wiercisz, wkręcasz – w jednej ręce trzymasz akumulator, drugą zmieniasz narzędzie. To się nazywa komfort pracy. Ani się obejrzysz, a wszystko będzie zrobione. Jeden akumulator, a tak wiele możliwości – pasuje do wszystkich kompaktowych narzędzi z systemu 10,8 V oraz posiada wystarczającą moc, aby wykonać każde zadanie w Twoim domu i ogrodzie.

Ten akumulator ma same plusy

Akumulator 10,8V jest kompatybilny z 9 różnorodnymi elektronarzędziami. Innowacyjny system 10,8V łączy takie narzędzia jak: wiertarko-wkrętarka z udarem PSB 10,8 LI-2, wiertarko-wkrętarka PSR 10,8 LI-2, urządzenie 3w1 UNEO 10,8 LI-2, piłę uniwersalną PST 10,8 LI, szlifierkę wielofunkcyjną PSM 10,8 LI, narzędzie wielofunkcyjne PMF 10,8 LI oraz latarkę PLI 10,8LI. Dzięki temu możesz wykonać szereg różnorodnych prac sięgając tylko po jeden akumulator. Można kupić jedno narzędzie w zestawie z akumulatorem i ładowarką, a decydując się na zakup kolejnego narzędzia z systemu może wybrać sam produkt bez akumulatora i ładowarki. W razie potrzeby użytkownik może w każdej chwili dokupić oddzielnie akumulator lub ładowarkę. W ten sposób Bosch oferuje użytkownikom dużą elastyczność oraz efektywność i wygodę działania. Jest jeszcze więcej korzyści płynących z tego innowacyjnego rozwiązania. W związku z tym, że wystarczy Ci jeden akumulator, zyskasz więcej miejsca i porządek w warsztacie. Nie musisz mieć całej kolekcji akumulatorów i pasujących do nich ładowarek. Wszystko to sprawia, że swobodnie wykonasz wszelkie prace w domu i ogrodzie. Masz zagwarantowaną dużą elastyczność oraz efektywność. Ponadto akumulator litowo-jonowy 10,8V zapewnia odpowiedni zapas energii do wszystkich prac przewidzianych w systemie.

Przyjrzyjmy się ofercie narzędzi należących do systemu 10,8V

Do wkręcania i wiercenia Bosch oferuje wiertarko-wkrętarkę z udarem PSB 10,8 LI-2 zapewnia sprawne wiercenie i wkręcanie nawet w najbardziej wymagającym materiale, wiertarko-wkrętarkę PSR 10,8 LI-2, ale to nie wszystko. Jest także kompaktowa wiertarko-wkrętarka UNEO pozwalająca na pracę w miejscach trudno dostępnych, a lekki akumulator to gwarancje komfort pracy. Szlifierka PSM 10,8 LI to narzędzie idealne do szlifowania starej farby z ogrodzenia, odnawiania mebli, itp. System 10,8 V to także narzędzie wielofunkcyjne PMF 10,8 LI pomocne przy szeregu prac, które czekają na Ciebie w domu - cięcie, szlifowanie, piłowanie, itp. Praktyczną pomocą przy pracach w domu jest latarka akumulatorowa PLI 10,8LI Bosch. Wśród urządzeń należących do nowego systemu 10,8V Bosch znajduje się również piła PST 10,8 LI Bosch, która łączy 2 funkcje - piły szablastej i wyrzynarki.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
  • Kuba 2015-05-04

    Fajny art!

  • Marek 2013-10-29

    A tak przy okazji to polecam te z niebieską obudową.

  • Marek 2013-10-29

    Użytkowałem elektronarzędzia wielu producentów (chińszczyznę też) i kolejne które kupuje to również Bosch. Cena nie jest niska, ale jakość, przemyślane rozwiązania i serwis (po kilkunastu latach wszystko się zużywa) są moim zdaniem doskonałe.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane