autor: Redakcja www.narzedzia.pl

5 listopada na uroczystej gali w hotelu InterContinental w Warszawie zostały ogłoszone wyniki pierwszej edycji badania Gold Standard, przeprowadzonego przez TNS OBOP. Celem badania było określenie satysfakcji klientów – użytkowników wybranych produktów i usług. W kategorii narzędzia laureatem zostały elektronarzędzia marki Bosch.

Kup w Narzedzia.pl
Zakrętarka udarowa Bosch GDR 120-LI 2x1.5Ah
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
558

Gold Standard to niezależne badanie satysfakcji klientów – użytkowników produktów i usług. Ocena satysfakcji była dokonywana wyłącznie przez rzeczywistych klientów - czyli tych, którzy korzystali z danego produktu lub usługi. To pierwsze tego typu badanie w Polsce. Produkty i usługi, które zdobyły najwyższe noty, otrzymały certyfikaty i statuetki Gold Standard.

TNS OBOP przeprowadził badanie o charakterze ilościowym na reprezentatywnej próbie 1500 Polaków powyżej 15 roku życia. Badanie zostało zrealizowane w sierpniu 2007 roku, przy użyciu elektronicznej ankiety w formie wywiadów bezpośrednich w domach respondentów.

Osoby badane miały wskazać marki narzędzi użytkowane w swoim gospodarstwie domowym. Następnie zadawane były pytania o satysfakcję z użytkowania produktów danej marki w 4 wymiarach:
- łatwość obsługi
- funkcjonalność
- jakość wykonania, jakość użytych materiałów, systemów, ich trwałość i niezawodność
- jakość i dostępność obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej
W kategorii narzędzia najlepsze wyniki uzyskały elektronarzędzia marki Bosch.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane