Na polskim rynku ukazała się wersja handlowa frezarki nutowej do połączeń Classic C2 firmy Lamello.

Jest to najwyższej klasy sprzęt przeznaczony dla profesjonalistów, jej podstawowe cechy nie uległy zmianie ale maszyna dzięki wersji handlowej w kartonie zyskuje atrakcyjną cenę.
W ramach przypomnienia przedstawiamy jej podstawowe atuty:

Prostota Lamello

Bez wymiany narzędzi można wyfrezować 8 różnych wielkości gniazd pod pióra w zależności od grubości i wielkości łączonych elementów. Odpowiednie urządzenie jest od razu gotowe do pracy. Jeśli jest taka potrzeba, można szybko i sprawnie przestawić głębokość frezowania na rewolwerowym elemencie nastawczym.
Szybkość
System Lamello posiada najkrótszy czas frezowania! Nawet bez podłączenia urządzenia odciągowego, frezarki te zapewniają czystość w miejscu pracy. Praca jest bez pyłowa, a wióry są zbierane w worku. Możliwe jest szybkie i łatwe pozycjonowanie urządzenia na przedmiocie obrabianym, Czynność ta nie wymaga od operatora specjalnych umiejętności ani staranności.
Precyzja
Nawet tępe narzędzie lub twardy przedmiot obrabiany nie zmniejsza precyzji frezowanie. Podczas pracy bez urządzenia odciągowego (tylko z workiem na wióry) nie występuje przypalanie wióra w gnieździe ani zapychanie frezu.


Dodaj komentarz
* Pola wymagane