Marka Bosch poszerza swoją ofertę frezarek krawędziowych o model akumulatorowy GKF 12V-8. Narzędzie jest niewielkich rozmiarów i cechuje się nietypową budową, która ma ułatwiać jego prowadzenie. Frezarka akumulatorowa Bosch GKF 12V-8 jest polecana fachowcom z branży stolarskiej, którzy zajmują się m.in. zabudową kuchni, montażem okien, schodów czy mebli.

Kup w Narzedzia.pl
Frezarka krawędziowa Bosch GKF 12V-8
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
1 368,99
Frezarka krawędziowa Bosch GKF 12V-8
dostawa
wysyłka
8-11 dni
786

Budowa frezarki a komfort pracy

Już na pierwszy rzut oka widać, że akumulatorowa frezarka krawędziowa GKF 12V-8 wygląda dość nietypowo. Konstrukcja ta ma ułatwić użytkownikom prowadzenie narzędzia podczas pracy. Rękojeść frezarki jest na tyle wąska i odpowiednio wyprofilowana, aby łatwo było ją trzymać w czasie frezowania wklęsłych lub wypukłych profili i krawędzi. Miejsce chwytu pokryto antypoślizgowym materiałem, aby dłoń pewnie leżała na narzędziu. Frezarka krawędziowa GKF 12V-8 jest też lekka (masa bez akumulatora 1,1kg), kompaktowa (DłxSzxW: 144x80x252mm) i odpowiednio wyważona (miejsce mocowania frezu przesunięto względem osi narzędzia dla większej kontroli nad frezarką podczas pracy). Wszystkie te cechy zwiększają komfort obsługi narzędzia.

Frezarka krawędziowa GKF 12V-8

Zobacz także: frezarki krawędziowe w narzedzia.pl

Funkcje i parametry frezarki

Akumulatorowa frezarka Bosch jest zasilana akumulatorem litowo-jonowym 12V kompatybilnym także z innymi narzędziami marki Bosch w obrębie tej samej klasy napięcia. Praca bezprzewodowa pozwala na swobodne manewrowanie narzędziem bez obaw o kabel zasilający. Model GKF 12V-8 Bosch jest wyposażony w silnik bezszczotkowy, który zapewnia narzędziu wysoką sprawność w każdych warunkach pracy. Frezarka posiada także wstępną regulację wysokości stopy za pomocą przycisku i precyzyjną za pomocą pokrętła. Jeden obrót pokrętła odpowiada wysokości 1mm, a wybrane ustawienie można zablokować za pomocą wkrętu gwintowanego. Jeśli chodzi o frezy to do frezarki GKF 12V-8 można mocować frezy z trzpieniem o średnicy 6 i 8mm. Narzędzie zaopatrzono w blokadę wrzeciona, aby wymiana frezów nie sprawiała większych problemów.

Frezarka krawędziowa akumulatorowa GKF 12V-8

Frezarka w nowej walizce

Jakiś czas temu marka Bosch wprowadziła nowe walizki systemowe L-BOXX. I właśnie frezarka krawędziowa akumulatorowa Bosch GKF 12V-8 jest dostarczana w nowszej wersji L-BOXX-a. Co się zmieniło w walizkach? Są lżejsze i wewnątrz jest więcej miejsca. Walizkę można też otworzyć nawet, jeśli jest ona połączona z innymi L-BOXX-ami, które są ułożone na górze. Jeśli chodzi o kompatybilność z dotychczasowymi walizkami to nic się nie zmieniło – nowe i starsze modele pasują do siebie.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
  • Witold 2022-01-20

    Czy istnieje jakiś patent na zamocowanie kółka/tulei kopiującej do tej frezarki?

Dodaj komentarz
* Pola wymagane