Rewelacyjne rozwiązanie Firmy SCHEER

Frezarka do stopni schodowych TW4-2 składa się z aluminiowej ramy i przytwierdzonej prowadnicy, po której porusza się z łatwością suport krzyżowy z zabudowanym frezem.

Suport krzyżowy może zgodnie z zapotrzebowaniem w kierunku podłużnym jak i w kierunku poprzecznym zostać unieruchomiony. Urządzenie to jest wyposażone w uchwyt szczękowy szybko mocujące do spodu profilu, aby wykonać wpust policzka schodowego.
Ustawienie według przekroju podłużnego górnej powierzchni podnóżka schodowego ustawić można za pomocą dwóch nastawnych prowadnic. Według rysy powierzchniowej policzka można ustawić środek prowadzenia drogi frezu. Po wyfrezowaniu górnej powierzchni uchwyty szczękowe szybko mocujące rozluźniają się i całe urządzenie może zostać do następnego zarysowania przesunięte. Zmiana w uchwytach mocujących albo ustawienie drogi frezowania jest niepotrzebne, ponieważ obowiązują te same zachowane ustawienia.

Do racjonalnego budowania schodów nie jest potrzebny duży wkład i inwestycja finansowa.

SCHER przedstawia swoją cała gamę najnowszych narzędzi, który zapewni obsługę do kompletnej produkcji w drewnie poprzez frezy, frezarki do stopni schodowych, specjalistycznych szlifierek do półwyrobów. Frezarka do stopni schodowych TW4-2 jest kolejnym opracowanym i wypróbowanym modelem.

* Pola wymagane
Dodaj komentarz