Właściciele prywatnych posesji zdają sobie sprawę, jak zajmujące jest usunięcie śniegu zalegającego na podjeździe i terenie wokół domu. Marka ITAMATI, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, stworzyła odśnieżarki dla każdego.

W wyobraźni odtwarzamy piękny zimowy krajobraz. Widzimy rozpościerające się połacie śniegu. Zimowa kołderka okrywa pejzaż dookoła nas. Obraz ten jest w stanie zaburzyć tylko myśl o odśnieżaniu. Mamy na to radę. Problem pomoże Ci rozwiązać odśnieżarka elektryczna. W ofercie firmy znaleźć możesz odśnieżarki z naszej lini narzędziowej ITAMATI, które pomogą Ci szybko i skutecznie usunąć zwały śniegu. Ten profesjonalny sprzęt do odśnieżania pozwoli Ci osiągnąć lepsze efekty, a zaoszczędzony w ten sposób czas, będziesz mógł spędzić w gronie najbliższych ogrzewając się w cieple domowego ogniska. Zamiast kilkugodzinnej pracy z ręczną szuflą, po której odczuwamy dyskomfort, możemy to zrobić znacznie szybciej i przyjemniej. Odśnieżarki elektryczne ITAMATI powstały z myślą o Tobie.

 

Zalety odśnieżarek elektrycznych ITAMATI

 

W trosce o Twoje dobre samopoczucie, komfort i wygodę ITAMATI stworzyło wyjątkowe odśnieżarki elektryczne. Już nie będziesz musiał się martwić o zaśnieżony podjazd czy chodnik dookoła domu. Sprzęt ITAMATI jest idealny do użytku domowego, niewielkich przestrzeni otaczających Twój dom. Ponadto odśnieżarki elektryczne ITAMATI wyróżniają się zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań połączonych z wysoką funkcjonalnością, a co najważniejsze, atrakcyjną ceną. Urządzenia elektryczne pracują cicho zapewniając komfort nie tylko Tobie, ale i Twoim sąsiadom. Bez obaw możesz uruchomić odśnieżarkę wczesnym rankiem i usunąć śnieg z podjazdu. Produkty ITAMATI operują doskonale na powierzchniach twardych i gładkich wokół domu. Wystarczy, że podłączymy urządzenie do zasilania i jesteśmy gotowi do pracy. Chcesz, aby Twoje odśnieżanie było czystą przyjemnością? Zacznij używać odśnieżarek elektrycznych ITAMATI.

 

Duża czy mała odśnieżarka?

 

ITAMATI, chcąc zadowolić każdego klienta, przygotowało dwie odśnieżarki elektryczne o różnej mocy: większą – 1800W – i mniejszą – 1200W. Marka oferuje klientowi analogiczny jakościowo sprzęt, odpowiadający różnym potrzebom klienta. Wybierając odśnieżarkę należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy.

 

a)      Klimat:

Pierwszą z nich jest miejsce naszego zamieszkania. Choć to zaskakujące kryterium, jest niezwykle istotne. Mała odśnieżarka ITAMATI sprawdzi się na terenach nizinnych, gdzie opady nie są tak częste i obfite. Specyfika klimatu nie wymaga odśnieżarki o dużej mocy, dlatego też wystarczy nam sprzęt o sile 1200W. Oczywiście większa moc, to również większa sprawność urządzenia. Analogicznie, jeżeli zamieszkujemy teren, który obfituje w częstsze i znacznie większe opady śniegu zainwestujmy w odśnieżarkę o mocy 1800W.

 

b)      Ukształtowanie terenu:

Kolejnym czynnikiem, który powinniśmy brać pod uwagę przymierzając się do zakupu sprzętu zimowego jest ukształtowanie terenu, na którym będziemy mieli okazję sprawdzić odśnieżarkę. Na zróżnicowanej przestrzeni lepiej sprawdzi się urządzenie o większej mocy. Odpowiednia będzie zatem odśnieżarka ITAMATI 1800W. Jeżeli teren dookoła Twojego domu jest płaski i mniej wymagający wystarczy mniejszy sprzęt o mocy 1200W.

 

c)       Wielkość obszaru:

Trzecią kwestią, chyba najbardziej istotną, jest wielkość obszaru, na którym będziemy pracować. Odśnieżarka elektryczna ITAMATI 1200W jest idealna do użytku domowego, niewielkich przestrzeni otaczających Twój dom. Na niedużym terenie w zupełności wystarczy urządzenie o niższej mocy. Ponadto mniejsza szerokość robocza nie jest bez znaczenia przy odśnieżaniu podjazdu dla samochodu. Odśnieżarka ITAMATI 1800W adresowana jest do właścicieli rozleglejszych terenów, znajdujących się wokół Twojego domu. Sprawdzi się przy odśnieżaniu dużego podwórka czy ogrodu, bowiem większa moc, to większa sprawność urządzenia.

 

d)      Mniejsze gabaryty…

Mniejsze odśnieżarki lepiej poradzą sobie na terenie bogatym w ścieżki ozdobne, obfitującym w finezyjne zakrętasy. Bez problemu dotrą w trudno dostępne miejsca. Utrzymanie dobrze odśnieżonych wąskich i krętych ścieżek wokół domu nie będzie stanowić problemu. Sprzęt ten ma mniejszą szerokość roboczą, co ułatwia lawirowanie urządzeniem, gwarantując płynne poruszanie. Poza tym wyróżnia się on lżejszą konstrukcją. Odśnieżarka jest łatwa w prowadzeniu, a praca z nią to sama przyjemność. Zatem sprzętem ITAMATI 1200W mogą operować również kobiety i osoby starsze. Urządzenie zajmuje niewiele miejsca - tuż po zakończeniu prac odstawiasz ją do garażu i odpoczywasz. Prostota obsługi i łatwość przechowywania to cechy, które przyświecały marce ITAMATI podczas projektowania odśnieżarki elektrycznej 1200W.

 

e)      Zalety większego sprzętu…

 Drugi z dostępnych modeli został wyposażony w wysokiej jakości silnik o mocy 1800W, który gwarantuje długą żywotność i odporność na przeciążenia. Urządzenie to pozwala na dłuższą pracę bez konieczności robienia przerwy. Tak skonstruowaną odśnieżarką ITAMATI bez problemu oczyścimy warstwę śniegu zalegającą na rozległym obszarze. Ponadto sprzęt ITAMATI o mocy 1800W wyposażony został w poręczny regulator wyrzutu śniegu. Odśnieżarka zbiera śnieg i wyrzuca go na pewną odległość, dając również możliwość ustalenia kierunku odrzutu. Odśnieżarka ITAMATI o większej mocy wyposażona została w wytrzymałe koła, które pozwalają na ułatwienie pracy i przeniesienie ciężaru na podłoże, zapewniając komfort pracy.

 

Przy wyborze odśnieżarki elektrycznej powinniśmy zwrócić uwagę na następujące kwestie: specyfikę klimatu na obszarze, który zamieszkujemy, ukształtowanie terenu oraz charakter działki i jej infrastrukturę. W odpowiedzi na oczekiwania rynku, marka ITAMATI wprowadziła dwa modele odśnieżarek elektrycznych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy tylko odpowiedzieć sobie na pewne pytania, przeanalizować potrzeby i dokonać wyboru między odśnieżarką elektryczną ITAMATI o mocy 1200W bądź 1800W.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane