autor: Redakcja www.narzedzia.pl

Marka Einhell znana jest na całym świecie. Swoje produkty Einhell sprzedaje w 45 krajach. Centralą koncernu Einhell jest firma Hans Einhell S.A. z siedzibą w miejcowości Landau w Niemczech. Obecnie Einhell zatrudnia ok. 1000 pracowników w swoich spółkach córkach na całym świecie, a obrót koncernu w 2006 roku wynosił ok. 387 milionów Euro.

Firma Einhell Polska istnieje od 1996 roku. W 2004 roku powstało centrum logistyczne w Nowej Wsi Wrocławskiej, gdzie znajdują się dział handlowy odpowiedzialny za rynek Polski, Ukrainy, Białorusi i Pribaltiki, dział logistyki ze składem celnym, dział księgowości, magazyn oraz serwis. Przedsiębiorstwo Einhell sprzedaje w Polsce szeroką gamę produktów, które idealnie sprawdzają się w domach, mieszkaniach, warsztatach, ogrodach i w samochodach. Wszystkie artykuły posiadają konieczne certyfikaty, świadectwa jakości oraz 2-letnią gwarancję. Opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną zapewnia sprawie działający serwis. W ramach gwarancji serwis firmy Einhell gwarantuje bezpłatny transport przesyłki reklamacyjnej.

Filozofia firmy Einchell: Markowa jakość za rozsądną cenę

Pod tym hasłem przewodnim kryje się rozwój i sprzedaż elektronarzędzi dla „złotej rączki” i majsterkowiczów, dla domu oraz ogrodu. Wysoka jakość naszych produktów i adekwatna atrakcyjna stabilna polityka cenowa to istotne czynniki sukcesu od momentu powstania przedsiębiorstwa. Nasza polityka produktu opiera się na umiejętności reagowania szybciej, bardziej elastycznie oraz nowatorsko niż konkurencja. Naszą dewizją jest: „Być zawsze krok przed konkurencją”.

Einhell ze swoim wysokim stopniem internacjonalizacji wychodzi na przeciw globalizacji sieci marketów budowlanych DIY, sklepów specjalistycznych oraz budowlanych, sklepów wysyłkowych, marketom ogrodowym oraz sieciom sklepów dyskontowych. Einhell dzięki spółkom córkom oraz współpracującym partnerom oferuje na całym święcie, jak żadne inne przedsiębiorstwo, wszechstronny globalny serwis. Spółki córki rozproszone po całym świecie zapewniają wszystkim klientom szybki kontakt. Za zgodą firmy Einhell partnerzy na całym świecie dystrybuują produkty firmy Einhell.

Jakość oraz wzornictwo sprawiają, że produkt jest nieporównywalny z innymi. Wszystkie produkty rozwijane przez Einhell będą w przyszłości jedyne w swoim rodzaju oraz nieporównywalne pod względem formy i kształtu.
Na chwilę obecną dystrybuowane w naszym sklepie są następujące linie handlowe:
- Einhell Bavaria
- Einhell Blue
- Einhell Red
- Einhell Royal
 
Rozwój produktu
Doświadczeni specjaliści ze wszystkich branż przyczynili się do rozwoju produktów firmy Einhell zarówno na rynku lokalnym, jak i globalnym. Naszych klientów traktujemy jak wspólników i od samego początku włączamy ich w proces tworzenia produktów. Współpraca z klientami umożliwia projektowanie produktów, które zaspokajają ich potrzeby i gwarantuje dopasowanie z preferencjami rynkowymi. Zdobyte doświadczenie ze współpracy z klientami utwierdza nas w przekonaniu, że nasze działania są słuszne. Poza tym zwiększa to zaangażowanie w podejście, które sprawiło, że jesteśmy jednym z najbardziej żywo reagujących przedsiębiorstw. Szybsze, bardziej elastyczne i kreatywne reagowanie niż konkurencja to nasz cel, za który wszyscy współpracownicy czują się odpowiedzialni.
Jakość
Największym i najbardziej bezwzględnym kontrolerem jakości jest klient. Tylko klient decyduje, czy i w jakim zakresie nasze urządzenia posiadają odpowiednią jakość. Dlatego w każdej fazie produkcji wykorzystywane są doświadczenia naszych klientów.
Wysoki poziom innowacji i jakości produktów firmy Einhell zapewniony jest poprzez wewnątrzzakładowy dział rozwoju, współpracę z wykwalifikowanymi zewnętrznymi partnerami oraz rygorystyczną kontrolę jakości. Aby być bliżej produkcji i móc natychmiast odpowiedzieć na życzenia klientów, rozwinęliśmy w dużym stopniu kontrolę jakości, a część działu technicznego została przeniesiona do Szanghaju. Niemieccy inżynierowie i technicy pracują na miejscu, aby zagwarantować jakość produktów zgodną z surowymi normami firmy Einhell. Kontrola jakości oraz certyfikacja produktów przeprowadzana jest według rygorystycznych standardów i norm przez międzynarodowo uznane instytucje badawcze, takiej jak: LGA, TÜV, TÜV SÜD, Intertek – ETL SEMKO. Wykwalifikowani technicy koordynują wszystkie działania.

Zarządzanie jakością przez Einhell

- Nasze rozumienie jakości to orientacja wyłącznie na klienta. Założenie: Każda reklamacja klienta jest strukturalnie zarejestrowana. -> Edukacja Know-How bank danych
- W każdej fazie procesu produkcyjnego następuje przyrównanie z wymaganiami i doświadczeniami naszych klientów.
- Każdy prototyp, każde ulepszenie, każdy proces produkcyjny jest specjalnie kwalifikowany według indywidualnego zapotrzebowania produktu.
- Nieustanna integracja i wzajemne uzgodnienia z doświadczeniami klientów w każdej fazie procesu produkcyjnego sprawiają, że zarządzanie jakością przez Einhell jest równocześnie szczególne i wymagające
- Dlatego Einhell w porównaniu z konkurencją wyraźnie ustala benchmarking.

Produkcja

Einhell produkuje urządzenia we własnych zakładach oraz współpracuje ze zdolnymi zagranicznymi dostawcami. Zasięg działalności firmy Einhell obejmuje rynek globalny. Naszym głównym celem jest produkowanie i oferowanie naszym klientom na całym świecie produktów wysokiej jakości przy cenach rynkowych. Dlatego też nasze strategie obejmują rynek światowy. Jakość towarów kontrolowana jest przez miejscowych specjalistów posługujących się ścisłymi kryteriami. Obecnie jednym z najważniejszych rynków zakupu są Chiny. Wysoce wykwalifikowani pracownicy koordynują wszystkie istotne działania przedsiębiorstwa i optymalizują jej działalność, by spełnić oczekiwania klientów.
Audyt fabryki jest standardową procedurą stosowaną przez Einhell S.A. do oceny struktury przedsiębiorstwa i przebiegu procesu produkcji, prowadzącą do wyselekcjonowania najlepiej i najsolidniej pracujących fabryk. Każdy dostawca zostaje sklasyfikowany według standardowych modeli ocen jako dostawca A, B lub C. W ten sposób dla każdego wymagania produktu lub klienta powstaje wachlarz porównywalnych dostępnych dostawców, z którymi zaczynają się negocjacje.
Einhell a ochrona środowiska
Produkty, które mogą stanowić niebezpieczeństwo dla użytkownika lub jego własności nie mogą być wprowadzane na rynek. Na tę podstawową zasadę nie może wpływać ani obrót, ani oczekiwany zysk.
Opakowania naszych produktów są możliwe najmniejsze. Nigdy nie używamy większej ilości materiału do opakowania niż jest to konieczne.

Nasze opakowanie powstają w dużej części z materiałów przetworzonych.
Do wyrobu wielu naszych produktów użyty został przetworzony plastik.
Wykorzystujemy alternatywne pomysły, aby minimalizować wykorzystanie styropianu.
Wszystkie odpady są sortowane i wysyłane do powtórnego przetworzenia.
W obszarze recyklingu współdziałamy z certyfikowanym przedsiębiorstwami.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane