Proste rozwiązania są najlepsze. Prezentujemy wyjątkową przystawkę do wiertarek i wkrętarek. Jest to wygodne rozwiązanie, zapewniające szerokie możliwości pracy. Narzędzie okaże się przydatne w warsztacie każdego majsterkowicza. Pasuje do każdej wiertarko-wkrętarki i wiertarki z tradycyjnym uchwytem zaciskowym.

Szerokość robocza przystawki wynosi zaledwie 48mm. Wymiary te oznaczają, że faktycznie można pracować nią w bardzo ciasnych miejscach. Przystawkę montuje się w uchwycie wiertarskim lub 6-kątnym 1/4” wiertarko-wkrętarki lub wiertarki. Służy do tego wrzeciono napędowe, które jest dość długie. Jego zadaniem jest przeniesienie obrotów wiertarko-wkrętarki przez przekładnię kątową przystawki na jej wrzeciono wyjściowe, czyli faktycznie na zamontowany w nim bit lub wiertło. Przystawka obraca się wokół osi wrzeciona wejściowego, co sprawia, że można ją ustawić pod dowolnym kątem. Adapter Wolfcraft posiada przekładnię z łożyskiem kulkowym do obrotów „prawo/lewo”. Wykonuje maksymalnie 4.000obr./min, a maksymalny moment obrotowy to 13 Nm. Narzędzie pasuje do każdej wiertarko-wkrętarki i wiertarki z tradycyjnym uchwytem zaciskowym.

Niewielki adapter-przystawka kątowa Wolcraft przeznaczona jest do wkręcania pod kątem 90° w miejscach trudno dostępnych. Proste, poręczne rozwiązanie do natychmiastowego zastosowania, zarówno do wkrętarki akumulatorowej i wiertarki elektryczne, a także do wkręcania ręcznego pod kątem 90° w miejscach trudnodostępnych.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane