Multiszlifierka Dremel 4300 to nowość, która zastępuje model 4200. W porównaniu z dotychczasowym modelem nowe narzędzie posiada m.in. uniwersalny uchwyt narzędziowy, zmodyfikowaną konstrukcję, a także diodę LED. Narzędzia marki Dremel to idealne rozwiązanie do prac wymagających precyzji i dojścia do trudno dostępnych miejsc.

Kup w Narzedzia.pl

Uniwersalne mocowanie i dioda LED

Dremel 4300 to pierwsze narzędzie tej marki, które posiada uchwyt uniwersalny trzyszczękowy, pozwalający na beznarzędziową wymianę akcesoriów. W uchwycie można mocować akcesoria od 0,4 do 3,4mm, co sprawia, że multiszliferka Dremel 4300 może obsługiwać wszystkie akcesoria Dremel. Sam uchwyt można także wykorzystywać we wszystkich innych narzędziach wielofunkcyjnych Dremel. Dodatkowo mocowanie akcesoriów ułatwia blokada wrzeciona. Co więcej, blokadę możemy wcisnąć, tylko gdy urządzenie jest wyłączone, co zwiększa bezpieczeństwo pracy i wydłuża żywotność uchwytu. Ponadto nowe narzędzie zostało zaopatrzone w diodę LED, której pozycję można bezstopniowo zmieniać wokół głowicy. Dzięki temu użytkownik może pracować w optymalnych warunkach, nawet w miejscach słabo oświetlonych.

Multiszliferka Dremel 4300

Łatwa obsługa i wygodna praca

W porównaniu do modelu 4200 nowa multiszliferka Dremel 4300 posiada zmodyfikowaną konstrukcję pod względem większej kontroli i większego komfortu użytkowania. Narzędzie wyposażono w zoptymalizowany uchwyt i system przepływu powietrza, co przekłada się na łatwiejszą obsługę i cichą pracę. Model Dremel 4300 pewnie leży w dłoni, dzięki czemu nie mamy problemu z wykonaniem bardzo precyzyjnych prac.

Multiszlifierka Dremel 4300

Sprawdź całą ofertę: multiszlifierki w narzedzia.pl

Parametry techniczne

Dremel 4300 o mocy 175W i regulowanej prędkości obrotowej w zakresie 5000-35000obr./min poradzi sobie z najbardziej wymagającymi czynnościami. To narzędzie, które umożliwia m.in. cięcie twardego drewna, metalu lub aluminium. Sprawdzi się też przy rzeźbieniu, grawerowaniu, szlifowaniu, ostrzeniu, polerowaniu lub czyszczeniu. Dzięki systemowi Constant Electronic narzędzie automatycznie zwiększa moc, tak aby pracować z tą samą wydajnością zarówno w miękkich jak i twardych materiałach. Masa modelu Dremel 4300 wynosi 0,66kg, a więc stosunkowo niewiele. Niska masa przekłada się na komfort pracy i mniejsze zmęczenie użytkownika, co jest szczególnie istotne podczas długotrwałej pracy.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane