Mężczyzna wyposażony w torebkę może niekoniecznie, ale w torbę i to narzędziową zrobi wrażenie nie tylko na kobietach. Właściciel solidnej torby narzędziowej nie ma problemu z przechowywaniem ubrań roboczych czy narzędzi ręcznych, a i ma się czym pochwalić przed kolegami. I jeżeli damska torebka może być wizytówką kobiety, to czemu solidna torba narzędziowa nie miałaby być wizytówką dobrego fachowca? Zastanowimy się nad tym w oparciu o nową kolekcję toreb i plecaków narzędziowych Neo.

Kup w Narzedzia.pl
Plecak narzędziowy Neo 84-304
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
135
Torba monterska Neo 84-308
dostępne
6 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
174,99
Torba narzędziowa Neo 84-301
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
247,99
Plecak monterski na kołach Neo 84-303
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
229,99
Torba monterska na kołach Neo 84-302
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
316,99
Stołek monterski z torbą narzędziową Neo 84-306
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
130,99

Torba narzędziowa

Torba narzędziowa to dobry sposób na przechowywanie narzędzi ręcznych, ubrań roboczych, ale też elektronarzędzi, np. małej wkrętarki. Podział na kieszenie i przegrody ułatwia organizację wnętrza, z czym często mają problem panie. Nieraz zdarza się przecież, że są zmuszone wysypać całą zawartość torebki, aby znaleźć to, czego potrzebują. Fachowcowi nie wypada na robocie wysypywać przed klientem całej zawartości torby, żeby znaleźć, np. klucz francuski. Nie ukrywajmy - to mało profesjonalne. Bo przecież jak cię widzą, tak cię piszą. A uporządkowane narzędzia to zawsze dobry znak, że ktoś kto o nie dba, dba też o to, co robi. Druga rzecz jest taka, że dobrze zorganizowana torba narzędziowa to po prostu wygoda i komfort psychiczny – otwierasz kieszeń, zaglądasz do przegrody i wiesz czego się spodziewać. Nie trzeba szperać i drapać się po głowie, zastanawiając się, gdzie się podziała miara zwijana albo wkrętaki krzyżowe.

Torby narzędziowe Neo występują w różnych konfiguracjach, jeśli chodzi o ilość i wielkość kieszeni oraz przegród. Przykładowo torba narzędziowa 84-301 Neo posiada 32 kieszenie wewnętrzne, 12 kieszeni zewnętrznych i 2 główne komory. Daje nam to duże pole do manewru. Możemy organizować zawartość torby, tak jak chcemy. A kiedy już wszystko mamy uporządkowane, to nie pozostaje nic innego jak wkroczyć do akcji i wcielić się w rolę fachowego Bruce'a Willisa ratującego świat przed zagładą… A wracając do samych produktów Neo. Torby różnią się też wyglądem zewnętrznym, a także dodatkami. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dla bardziej wygodnych znajdzie się torba na kołach 84-302, którą możemy ciągnąć jak walizkę. Model ten posiada 11 kieszeni wewnętrznych i 6 kieszeni zewnętrznych oraz dużą komorę główną. Dla tych, co cenią sobie wielozadaniowość i produkty typu 2w1 marka Neo przygotowała torbę narzędziową w połączeniu ze stołkiem monterskim (model 84-306). Torbę i stołek można rozdzielić, jeśli chcemy używać ich osobno. A co z kieszeniami? Torba ma łącznie 6 kieszeni zewnętrznych i komorę główną. Pozostaje jeszcze jeden model, a mianowicie torba monterska 84-308. Wygląda elegancko, ale jest przede wszystkim praktyczna. Nie powstydziłby się jej żaden elegancki pan monter, który na jednym ramieniu niesie wszystko, czego potrzebuje, aby szybko i fachowo wykonać swoje zadanie. W torbie monterskiej znajdziemy 2 kieszenie zewnętrzne i 17 kieszeni wewnętrznych.

Torba ze stołkiem monterskim Neo

Plecak narzędziowy

Jeśli nie torba, to może plecak? To też ciekawe rozwiązanie, które możemy wykorzystać w przechowywaniu i transporcie narzędzi i różnych akcesoriów. Marka Neo oferuje trzy modele plecaków. Plecaki, podobnie jak torby, różnią się wyglądem, a także ilością kieszeni. I tak plecak narzędziowy 84-304 Neo posiada 18 kieszeni wewnętrznych i 4 kieszenie zewnętrzne. Gabarytowo to największy spośród trzech dostępnych plecaków. Został zaopatrzony w dużą kieszeń na laptopa więc jest to też dobra opcja dla osób, które oprócz narzędzi zabierają do pracy komputer. W tym segmencie produktów znajdziemy także plecak na kołach 84-303 z teleskopową rączką z blokadą. Możliwość ciągnięcia plecaka przydaje się zwłaszcza, gdy wypełnimy go ciężkimi narzędziami. A jeśli identyfikujemy naszą siłę z siłą Mariusza Pudzianowskiego to możemy spokojnie nosić plecak na plecach lub przenosić za pomocą jednego z 3 uchwytów. W tym modelu znajdziemy 20 kieszeni wewnętrznych. Najprostszy model to plecak monterski 84-307. Jednak najprostszy, nie oznacza wcale, że niczym się nie wyróżnia. Plecak posiada wyjmowany organizer na klucze, szczypce i inne narzędzia. Ile kieszeni mamy do dyspozycji przy wyborze tego modelu? Dokładnie 4 kieszenie zewnętrzne i 6 kieszeni wewnętrznych.

Plecak narzędziowy Neo

Materiał wykonania

Kolumb nie odkrył Ameryki, i my też jej nie odkryjemy, mówiąc że będzie to poliester. Dlaczego właśnie ten materiał? Przede wszystkim ze względu na swoją wytrzymałość, która jest kluczowa przy takim asortymencie, jakim są torby narzędziowe i plecaki narzędziowe. Łatwo też usunąć z niego plamy. Szybko schnie, nie odkształca się i jest odporny na pleśń i ścieranie. Wytrzymały materiał w połączeniu z ciekawym designem to w efekcie solidny i estetyczny produkt. I co, jak co, ale estetycznego wykonania torbom i plecakom Neo odmówić nie można.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane