Bosch oferuje kompletny asortyment rozwiązań do bezpyłowego wiercenia i dłutowania. Rozszerza linię produktów do odsysania pyłu dla narzędzi profesjonalnych. Zobacz zestaw do wiercenia bezpyłowego wiertarkami udarowymi GDE 16 Cyl Professional i przystawka do odsysania pyłu GDE hex Professional.

Kup w Narzedzia.pl
Młot kujący Bosch GSH 11 VC
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
środa
3 997,99

Nowy zestaw do wiercenia bezpyłowego GDE 16 Cyl Professional przeznaczony jest do wiertarek udarowych Bosch, a przystawka odsysająca GDE hex Professional do współpracy z młotami wyburzeniowymi  Bosch i z młotem udarowym GSH 11 VC Professional SDS-max. Są łatwe w montażu i obsłudze oraz bardzo wytrzymałe.

Czysta praca i skuteczniejsza ochrona obrabianego materiału

Zestaw  do odsysania pyłu do wiertarek udarowych GDE 16 Cyl Professional i przystawka odsysająca GDE hex Professional, podobnie jak systemy dostępne już w sprzedaży, odznaczają się prostą obsługą, wytrzymałą konstrukcją i niewielką wagą. Z ich pomocą można niemal bezpyłowo wykonać prace związane z wierceniem i dłutowaniem, ponieważ miał i pył są odsysane bezpośrednio w miejscu powstawania. Dzięki temu produkty zapewniają większą ochronę zdrowia, a także chronią narzędzia i zapewniają wydajniejszą pracę.

GDE 16 Cyl Professional – bezpyłowe wiercenie

Zestaw do odsysania pyłu GDE 16 Cyl Professional można stosować przy wierceniu niebieskimi wiertarkami udarowymi Bosch otworów o średnicy 4–16mm oraz używając otwornic i koronek wiertniczych o średnicy do 82mm. Głębokość wiercenia można ustawić na zintegrowanym ograniczniku głębokości, jej maksymalny zakres podczas każdego etapu pracy wynosi 120mm.

Zestaw odsysający do wiertarek udarowych GDE 16 Cyl można podłączyć do dowolnego odkurzacza, a dzięki ruchomemu przyłączu wąż nie utrudnia pracy. Dodatkowo, przyłącze, a tym samym środek ciężkości narzędzia, znajduje się blisko ciała użytkownika, co zapewnia bardziej precyzyjną i mniej męczącą pracę.

 

GDE hex Professional – bezpyłowe dłutowanie

Przystawka odsysająca GDE hex Professional pasuje do wszystkich młotów wyburzeniowych Bosch, a także do młota udarowego GSH 11 VC Professional SDS-max. Przystawkę montuje się przy pomocy zacisku szybkomocującego do obudowy narzędzia. Jej pozycję można dopasować do różnych sytuacji roboczych.

Przystawka składa się z przyssawki, która otacza dłuto, i podłączonego do niej węża ssącego, przymocowanego do zacisku. Nie tylko chroni zdrowie operatorów młotów wyburzeniowych, ale także same narzędzia – dzięki zastosowaniu przystawki pył nie przedostaje się do systemu wentylacyjnego silnika ani uchwytu narzędziowego, co wydłuża żywotność urządzenia i dłuta.

 

Kompatybilność z systemem „Click & Clean“

Zestaw odsysający GDE 16 Cyl i przystawka GDE Hex są kompatybilne z systemem Bosch „Click & Clean“, który obejmuje doskonale pasujące do siebie elementy – elektronarzędzia, odkurzacze do pracy na sucho i mokro, osprzęt do odkurzaczy i walizki systemowe L-BOXX.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane