autor: Redakcja www.narzedzia.pl

Od 1 września Bosch wprowadził trzyletnią gwarancję na wszystkie profesjonalne elektronarzędzia (z linii niebieskiej) oraz przyrządy pomiarowe. Dla użytkowników profesjonalnych oznacza to trzykrotne wydłużenie dotychczasowego okresu gwarancji.

Kup w Narzedzia.pl
Frezarka krawędziowa Bosch GKF 12V-8
dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
czwartek
802,49


Elektronarzędzia profesjonalne Boscha kojarzone są z wysoką jakością i nowoczesnością. Z myślą o swoich klientach firma Bosch co roku wprowadza szereg nowości, które odznaczają się innowacyjnymi rozwiązaniami wpływającymi na komfort i jakość pracy. Na przykład w tym roku Bosch prowadził do sprzedaży pierwszą na świecie dużą szlifierkę kątową z rękojeścią główną i dodatkową wyposażoną w systemem tłumienia drgań.

Wprowadzenie wydłużonego okresu gwarancji z jednego roku do trzech lat to kolejny krok wykonany przez Boscha z myślą o komforcie użytkowania profesjonalnych elektronarzędzi. Osoby, kóre będą chciały korzystać z trzyletniej gwarancji muszą zarejestrować zakupione elektronarzędzia bezpośrednio pod interenetowym adresem (wybierając opcję dla Polski). Po jej dokonaniu klient powinien wydrukować certyfikat gwarancji. W przypadku naprawy gwarancyjnej oprócz dowodu zakupu należy przedstawić również wspomniany certyfikat. Resjestracja musi być dokonana w ciągu czterech tygodni od daty zakupu. Wydłużona gwarancja nie obejmuje narzędzi pneumatycznych, dostarczonego z elektronarzędziami wyposażenia i osprzętu, ładowarek i akumulatorów.

Każde systematycznie używanie elektronarzędzie może uledz awarii. Dlatego ważny jest dostęp do profesjonalnego serwisu. Wszyscy użytkownicy elektronarzędzi Boscha mają możliwość korzystania z usług oferowanych przez Centralny Serwis Elektronarzędzi. Od kilku lat rozwijany jest również program Bosch Serwis Partner, w ramach którego firma Bosch zobowiązuje się do naprawy urządzenia w ciągu pięciu dni od daty dostarczenia go do punktu sprzedaży, bądź serwisu współpracującego. Niewywiązanie się z tej obietnicy wiąże się z wykonaniem naprawy bezpłatnie.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane