Każdy majsterkowicz na pewno spotkał się ze zjawiskiem "znikających" końcówek wkręcających. Wystarczy zajrzeć do swoich zestawów narzędziowych i zauważyć, że brakuje nam jednego, dwóch, a nawet kilku do kompletu. Marka Bosch znalazła na to rozwiązanie, żeby końcówki zawsze były pod ręką, kiedy ich potrzebujemy. Bosch PSR Select to pierwsza wkrętarka akumulatorowa, która umożliwia automatyczną wymianę końcówek! Obrotowy magazynek zawiera 12 najczęściej używanych końcówek wkręcających – od teraz praca to czysta przyjemność! Na co jeszcze czekasz? Zacznij wkręcać!

Kup w Narzedzia.pl
Wkrętak akumulatorowy Bosch PSR Select
dostawa
wysyłka
8-11 dni
298,99

Uniwersalna i łatwa w obsłudze

Niezwykle nowoczesna, mała i wydajna wkrętarka PSR Select to prawdziwe dzieło techniki zaskakujące innowacyjnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Lekka i poręczna konstrukcja oraz litowo-jonowe zasilanie sprawiają, że urządzenie jest bardzo wygodne podczas pracy i sprawnie się nim manewruje. Wkrętarka posiada wbudowaną baterię litowo-jonową 3.6V, która nie wykazuje efektu pamięci, a stopień samorozładowania jest nieznaczny. Dzięki takiemu rozwiązaniu wkrętarka jest mobilna, co ułatwia pracę w miejscach trudno dostępnych oraz pozbawionych dostępu do zasilania sieciowego. Wkrętarka akumulatorowa PSR Select marki Bosch posiada magazynek z dwunastoma szybkowymiennymi końcówkami do najczęściej używanych rodzajów wkrętów o średnicy do 5mm, dzięki czemu użytkownik może wkręcić niemal każdy wkręt. Urządzenie zapewnia elastyczne działania i nadaje się do większości podstawowych zastosowań zarówno w domu, ogrodzie, jak i garażu.

bosch psr select

Przemyślana do ostatniego szczegółu

Każdy element wkrętarki został dopracowany w szczególny sposób, aby zapewnić użytkownikowi jak największy komfort pracy. Na górze korpusu znajduje się podświetlany wskaźnik naładowania akumulatora ułatwiający odczyt przy niekorzystnym oświetleniu. Bateria ładowana jest za pomocą dołączonej do zestawu ładowarki micro USB. Całkowicie naładowana pozwala urządzeniu na wkręcenie około 90 wkrętów. Wkrętarka Bosch PSR Select została również wyposażona w czytelny wskaźnik kierunku obrotów. Na górze korpusu znajdują się dwie strzałki, które w zależności od podświetlenia informują o ustawionych parametrach pracy urządzenia: podświetlona strzałka w górę - wkręcanie, strzałka w dół - wykręcanie. Z kolei zintegrowana dioda LED umieszczona pod uchwytem zapewnia optymalne doświetlenie miejsca pracy, a miękka okładzina Softgrip gwarantuje pewny chwyt i bezpieczeństwo pracy. Komfort obsługi podnosi także włącznik przystosowany do użycia dwoma palcami.

bosch psr select

System EasySelect

Główną zaletą wkrętarki akumulatorowej jest zintegrowany magazynek na końcówki z systemem Bosch EasySelect. Umożliwia on przechowywanie końcówek wkręcających zawsze pod ręką i gwarantuje ich szybką wymianę. System ten sprawia, że akcesoria wkręcające nie gubią się, a narzędzie jest gotowe do pracy w każdej chwili. Obrócenie magazynka pozwala wybrać 1 z 12 najpowszechniej wykorzystywanych końcówek wkręcających, a podświetlany wizjer ułatwia wybór odpowiedniej do danego zadania. Aby zmienić końcówkę, wystarczy przesunąć czerwony przełącznik do tyłu, obrócić magazynek, aż żądana końcówka będzie widoczna przez wizjer, przesunąć ponownie przełącznik do przodu i gotowe! Wybrana końcówka pojawia się w uchwycie! Domyślnie w zestawie znajduje się 12 standardowych końcówek, które możemy wymienić w każdej chwili na nowe, gdy te już się zużyją lub wymienić na inne, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

bosch psr select

Parametry techniczne:

  • Napięcie akumulatora: 3.6V
  • Pojemność akumulatora: 1.5Ah
  • Czas ładowania: 4h
  • Max. Ø wkrętów: 5mm
  • Prędkość obrotowa bez obciążenia: 210 obr./min
  • Max. moment obrotowy: 4,5Nm
  • Masa: 0,5kg

Wyposażenie standardowe:

  • Walizka
  • Ładowarka USB
  • 12 bitów: T10, T20, T25, H4, H5, PH0, PH1, PH2, PZ1, PZ2, S4, S6

bosch psr select

Dodaj komentarz
* Pola wymagane