Nowe akumulatory Bosch ProCORE18V to obecnie najmocniejsze akumulatory w historii. Nowy wymiar mocy dla wszystkich profesjonalnych elektronarzędzi 18V, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii łączenia ogniw i innowacyjnej obudowy COOLPACK 2.0 z jeszcze lepszym systemem odprowadzania ciepła. W ofercie znajdziemy 3 akumulatory Bosch ProCORE18V o różnych pojemnościach: 4.0Ah (compact), 8.0Ah (performance) i 12.0Ah (endurance), które w zależności od rodzaju wykonywanych prac, możemy wybrać odpowiedni akumulator, biorąc pod uwagę jego moc i czas pracy. Z nowymi akumulatorami Bosch ProCORE18V wyciśniesz jeszcze więcej ze swoich elektronarzędzi.

Kup w Narzedzia.pl
Akumulator 18V 4,0Ah Bosch GBA ProCORE18V
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
372,99
Akumulator 18V 8,0Ah Bosch GBA ProCORE18V
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
672,99
857,99
1 170,99

Więcej mocy w kompaktowych rozmiarach

Nowe akumulatory ProCORE18V są kamieniem milowym w ewolucji akumulatorów. Łączą w sobie znakomitą wydajność wynikającą z zastosowania nowoczesnej technologii łączenia ogniw oraz wprowadzenia inteligentnego systemu zarządzania energią akumulatorów. Z nowymi akumulatorami Bosch ProCORE można pracować znacznie dłużej z maksymalną mocą. Ich wydajność jest tak wysoka, jak w przypadku urządzeń przewodowych.

procore

ProCORE18V 8.0Ah pozwala uzyskać aż do 87% więcej mocy z jednego ładowania, w porównaniu ze zwykłym akumulatorem Bosch GBA 18V 6.0Ah. Ten znaczący wzrost wynika z ulepszenia konstrukcji ogniw i działań podjętych w celu zminimalizowania wewnętrznych oporów. Jednocześnie akumulatory ProCORE18V są bardzo kompaktowe, charakteryzują się o około 28% mniejszymi wymiarami, niż porównywalne baterie o wysokiej wydajności. Połączenie tych cech oznacza, że marka Bosch oferuje najwyższą gęstość energii w swojej klasie. 

procore

Więcej możliwości z ProCORE 18V 8.0Ah

 • do 30% szybsze usuwanie materiału* szlifierką GWS 18V-125 SC z tarczą listkową
 • do 70% więcej wywierconych otworów* w miękkim drewnie z zastosowaniem wiertła płaskiego 32mm
 • do 151% więcej wywierconych otworów* w betonie C30/37 przy użyciu wiertła SDS-Plus 25mm

*Porównanie dotyczy akumulatorów ProCORE 18V 8.0Ah i GBA 18V 6.0Ah

procore

Flexible Power System

Akumulatory ProCORE18V, podobnie jak jego poprzednicy, są częścią systemu Flexible Power, elastycznego systemu zasilania, który w 100% jest kompatybilny z wszystkimi nowymi, jak i już istniejącymi elektronarzędziami i ładowarkami z serii Bosch Professional 18V. Oznacza to większą produktywność dla profesjonalistów podczas codziennych prac, a także możliwość wzbogacenia swoich elektronarzędzi o akumulatory najnowszej generacji.

procore

Nowa obudowa COOLPACK 2.0

Wysoka temperatura akumulatorów podczas pracy może przyczynić się do ich szybszej eksploatacji. Akumulatory ProCORE18V gwarantują do 135% dłuższą żywotność względem konwencjonalnych akumulatorów, dzięki zastosowaniu ulepszonej technologii COOLPACK 2.0 chroniącej przed przegrzaniem i uszkodzeniem baterii. Odprowadzanie ciepła na zewnątrz w akumulatorach ProCORE18V jest maksymalizowane w technologii COOLPACK 2.0, wszystko dzięki zachowaniu synergii między kilkoma komponentami.

procore

Obudowa i radiatory we wnętrzu, które otaczają każde z ogniw, są wykonane z polietylenu o dużej gęstości. Zarówno materiał, jak i specjalna konstrukcja ma na celu zwiększenie powierzchni, ułatwiające lepsze odprowadzanie ciepła. Ponadto bateria jest zaprojektowana bez wewnętrznych odstępów, co zapewnia, że wytworzone ciepło nie zostaje uwięzione we wnętrzu. Ulepszone połączenia ogniw wykonane są z miedzi, zapewniając mniejszą rezystancję i zapobiegając utracie mocy. Dla optymalnego odprowadzania ciepła, arkusz TPE zamyka wszystkie przerwy pomiędzy poszczególnymi ogniwami i obudową boczną. Dodatkowo obudowa akumulatorów ma również specjalne otwory przeznaczone do odprowadzania ciepła podczas procesu ładowania. Ta funkcja chłodzenia oznacza, że akumulator można bardzo szybko naładować. Ponadto akumulatory ProCORE zostały wyposażone w pięciopoziomowy wyświetlacz LED, który pozwala użytkownikom w pełni kontrolować poziom naładowania akumulatora.

procore

Główne zalety akumulatorów ProCORE18V

 • Do 87% więcej mocy na jednym ładowaniu akumulatorów
 • Pełna kompatybilność ze wszystkimi elektronarzędziami Bosch Professional 18V
 • Aż o 28% bardziej kompaktowy w porównaniu z konkurencyjnymi, wysokowydajnymi akumulatorami
 • Do 135% dłuższa żywotność w porównaniu ze zwykłymi akumulatorami, dzięki zastosowaniu ulepszonej technologii COOLPACK 2.0 chroniącej przed przegrzaniem baterii
 • Pięciopoziomowy wskaźnik LED o wysokiej rozdzielczości pozwala na pełen monitoring stanu naładowania akumulatora

procore

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
 • Administrator Narzedzia.pl 2019-12-09

  Bosch Professional dzielimy na narzędzia akumulatorowe 12V (dawniej 10,8V) i 18V. Zdarzają się jeszcze sporadycznie 14,4V, ale one są wycofywane. Generalnie zasada jest taka, że jeden akumulator pasuje do całej linii narzędzi, np. akumulator 18V pasuje do wszystkich narzędzi 18V, gniazdo łączenia jest więc takie samo.

 • [email protected] 2019-12-08

  Czy w elektronarzędzia firmy Bosch profesjonal jest tylko jeden rodzaj łączenia aku z sprzetem, czy co do niektórych sprzętów musimy mieć dedykowana baterie bo gniazdo łaczenia z sprzetem jest inne? Pozdrawiam

Dodaj komentarz
* Pola wymagane