Dekoracyjne zdobienie okolicznościowych kartek, upominków, stroików, czy szkła to czynności wymagające znakomitej precyzji oraz dużych zdolności manualnych. Podobnie jest w przypadku sklejania ze sobą różnych małych elementów. W obu tych przypadkach Gluey od firmy Bosch wydaje się tu być świetnym rozwiązaniem. To lekkie i bardzo poręczne urządzenie akumulatorowe do klejenia na gorąco. Jak wygląda? Jak działa? Co potrafi? W niniejszym artykule spróbujemy przybliżyć jego sylwetkę.

Kup w Narzedzia.pl
Pistolet do klejenia Bosch GLUEY cupcake pink
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
152,99
Pistolet do klejenia Bosch GLUEY marshmallow
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
179,99
Pistolet do klejenia Bosch GLUEY lagoon blue
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
165,99
Pistolet do klejenia Bosch GLUEY smoky grey
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
164,49
173

Czym jest Gluey?

Gluey marki Bosch to wszechstronne urządzenie, dzięki któremu z łatwością wykonasz wiele kreatywnych i hobbystycznych projektów oraz dokonasz drobnych napraw. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że jest to nietuzinkowe urządzenie. Długa i smukła budowa, kształtem przypominająca marker sprawia, że Gluey idealnie dopasowuje się do dłoni. Dodatkowo miękka rękojeść SoftGrip zapewnia komfortowe trzymanie nrzędzia podczas pracy. Urządzenie jest dostępne w różnych odcieniach, co jeszcze bardziej podkreśla jego oryginalny design - do wyboru mamy kolory "Evegreen", "Lagoon Blue", "Smokey Grey", "Cupcake Pink" oraz "Marhmallow".

gluey

Gluey z łatwością skleja m.in. papier, tekstylia, plastik, karton, drewno, kamień, szkło, a nawet skórę i w przeciwieństwie do innych dostępnych w sprzedaży klejów uniwersalnych, świetnie się sprawdza również na nierównych powierzchniach. Po nałożeniu kleju wystarczy tylko kilka sekund, by trwale połączyć ze sobą materiały. Pozwala nam to uniknąć zbędnego czekania aż do momentu całkowitego wyschnięcia oraz mocnego dociskania materiału. 

gluey

1000 projektów z Gluey

Urządzenie jest doskonałe do realizacji małych, spontanicznych pomysłów, jak i do bardziej czasochłonnych projektów. Z jego pomocą każdy zwykły przedmiot może stać się unikalny, od zwykłej kartki okolicznościowej, aż po torebkę. Gluey posłuży nam również podczas drobnych napraw, gdzie musimy naprawić uszkodzoną zabawkę lub podkleić podeszwę w bucie. Z Bosch Gluey mamy do wyboru naprawdę szeroki wachlarz możliwości.

gluey

gluey

Sprawdź pozostały asortyment: pistolety do klejenia

Parametry urządzenia

Urządzenie zasilane jest za pomocą dwóch dołączonych akumulatorków, których pojemność na jednym cyklu ładowania pozwala wykorzystać do 60 wkładów klejących, każdy o wymiarach 7x20mm. Urządzenie nagrzewa się w ciągu 1 minuty i uzyskuje temperaturę klejenia 150°C. O gotowości do pracy informuje zielona dioda LED w kształcie pierścienia, która podczas nagrzewania miga w wolnym tempie, a w momencie, gdy urządzenie jest gotowe do pracy, świeci światłem ciągłym. Z kolei szybkie miganie informuje o konieczności naładowania akumulatorów.

gluey

Specjalny dozownik urządzenia precyzyjnie aplikuje klej z wydajnością 2g/min, co pozwala uniknąć nadmiernego przelewania kleju. Dodatkowo urządzenie posiada czujnik, który powoduje automatyczne wyłączenie się urządzenia już po kilku minutach bezczynności. W zestawie z Gluey oprócz akumulatorów i ładowarki, znajdziemy także 20 różnokolorowych wkładów klejowych, w tym przezroczysty, kolorowy i brokatowy.

gluey

Podsumowanie:

  • Gluey to lekkie i poręczne urządzenie do zdobienia przedmiotów i klejenia na gorąco różnych materiałów
  • Do wyboru w 5 wersjach kolorystycznych
  • Szybki czas nagrzewania (ok. 60 sekund) pozwala na błyskawiczne rozpoczęcie pracy
  • Funkcja automatycznego wyłączenia po kilku minutach bezczynności
  • Dioda LED informująca o gotowości narzędzia do pracy, jego nagrzewaniu oraz o niskim poziomie naładowania akumulatorków
  • Na jednym ładowaniu baterii można pracować, wykorzystując do 60 wkładów klejowych
  • W zestawie wkłady brokatowe, kolorowe i przezroczyste
Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane