Nowa wiertarka udarowa KR805K to narzędzie o mocy 800 W z kuferkiem w wyposażeniu

 

Zastosowany w KR805K nowy mechanizm udarowy gwarantuje szybkie i efektywne wiercenie w murze – wszystko dzięki aż 52, 700 obrotom na minutę. Obudowa narzędzia jest bardzo mocna, wykonano ją bowiem z odlewanego ciśnieniowo aluminium. Fakt ten, oprócz wytrzymałości, ma wpływ także na rozprowadzenie wytwarzanego ciepła.

Użytkownik nowej wiertarki udarowej KR805K nie musi martwić się o to, czy będzie w stanie wystarczająco mocno chwycić wiertarkę – umożliwia to szybkozaciskowy uchwyt 13 mm z automatyczną blokadą wrzeciona. Dzięki niemu również i wymiana akcesoriów jest znacznie łatwiejsza.

Wybierz wiertarkę udarową w sklepie narzedzia.com.pl

Jak wspomniano wcześniej, moc silnika wiertarki udarowej KR805K wynosi 800 W, a mimo wszystko narzędzie zachowuje kompaktową budowę. Co więcej, prędkość obrotową możemy płynnie regulować, co wpływa na lepszą sterowalność urządzenia i jest bardzo przydatne przy wkręcaniu.

Wiertarka udarowa KR805K ma system odwracalnych szczotek, który dostarcza pełnej mocy, prędkości i moment przy obrotach w lewo. Wiercenie w murze tym urządzeniem jest oczywiście możliwe, a nawet efektywne. Tę efektywność zapewnia funkcja udaru.

Kompaktowa budowa oraz blokada włącznika pozwalają na pracę ciągłą, podnosząc komfort pracy wiertarką. Natomiast druga rękojeść gwarantuje lepszy chwyt narzędzia, wygodę oraz łatwość użytkowania.

Na wyposażenie standardowe wiertarki udarowej KR805K, oprócz kuferka, składają się: rękojeść boczna i ogranicznik głębokości.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane