STANLEY prezentuje 7 nowości w gamie wydajnych elektronarzędzi akumulatorowych Stanley Fatmax. Wszystkie zostały sprawdzone w terenie przez doświadczonych fachowców. Nowości wyposażono w baterię FAatmax Li-Ion 2Ah zapewniającą doskonały czas pracy lub 4Ah do prac wymagających dużej mocy.

Stanley poszerzył gamę swoich elektronarzędzi Fatmax o 7 nowych, wysokiej jakości narzędzi akumulatorowych dla hydraulików, monterów, elektryków i stolarzy. Wśród nowości znajdują się: wiertarko-wkrętarka FMC600D2, wiertarko-wkrętarka z udarem FMC645D2, pilarka szablowa FMC675D2, wyrzynarka FMC650M2, narzędzie oscylacyjne FMC710D2, mała szlifierka kątowa FMC761M2 125mm i latarka LED FMC705B. Aby zagwarantować trwałość i odporność narzędzi, każde z nich było dokładnie testowane przez fachowców podczas pracy. Wszystkie modele z tej serii są dostępne również bez baterii – to opcja dla tych, którzy posiadają już akumulatory Stanley FATMAX. Pewność i spokój użytkowania zapewnia opcja przedłużenia gwarancji producenta do 3 lat.

Wiertarko-wkrętarka FMC600D2 – 18V 2.0Ah

FMC600D2 to lekka i kompaktowa wiertarko-wkrętarka. Posiada 24 ustawienia wartości momentu obrotowego osiągając maksymalnie 49.6 Nm. Zasila ją akumulator 18V Li-Ion Stanley FATMAX zapewniający wyjątkowo długi czas pracy. Prędkość bez obciążenia to max. 400 obrotów na minutę w przypadku mniejszego akumulatora, oraz max. 1600 obrotów przy użyciu większego. FMC600D2 została wyposażona we wskaźnik poziomu zużycia baterii, stalowy zaczep do paska, dwa magnetyczne uchwyty do bitów i robocze podświetlenie LED dla lepszej widoczności podczas pracy w trudno dostępnych miejscach. Wiertarka-wkrętarka oferowana jest w ochronnej walizce transportowej zapewniającej wygodę przenoszenia.

Wiertarko-wkrętarka z udarem FMC645D2 – 18V 2.0Ah

FMC645D2 jest idealna do zadań, w których liczy się wydajność. Parametry narzędzia to: 3100 uderzeń na minutę, 180 Nm maksymalnego momentu obrotowego i 2900 obrotów na minutę – przy pracy bez obciążenia. Korpus silnika wyposażono w aluminiową obudowę przednią dla większej wytrzymałości. Użyteczny wskaźnik poziomu zużycia baterii pozwala kontrolować stan naładowania w dowolnym momencie pracy. Bateria 18V 2.0Ah Li-ion zapewnia długi czas pracy, niezbędny podczas wymagających zadań. Narzędzie posiada klips ze stali, który pozwala na przymocowanie do paska. Dla większego komfortu pracy wyposażone jest w podświetlenie miejsca pracy diodą LED, dwa magnetyczne uchwyty do bitów i sześciokątny uchwyt bezkluczykowy 6.35 mm umożliwiający wymianę akcesoriów jedną ręką. W zestawie znajduje się także walizka transportowa.

Pilarka szablowa FMC675D2 – 18V 2.0Ah

FMC675D2 jest uniwersalną pilarką zaprojektowaną do szerokiego zakresu prac w drewnie, przy konstrukcjach i instalacjach metalowych, a także do przycinania i prac rozbiórkowych. Narzędzie jest lekkie i przystosowane do pracy w trudnych warunkach na ograniczonej przestrzeni. Płynny rozruch od 0 do 3000 uderzeń na minutę i 25 mm długości skoku gwarantują szybką i sprawną pracę. Na wyposażeniu znajduje się wydajny akumulator Li-ion 18V 2.0Ah, który zapewnia czas pracy niezbędny do zakończenia długotrwałych zadań. Pilarka Stanley FMC675D2 została wyposażona w rozwiązanie pozwalające na wygodną, szybką i beznarzędziową wymianę ostrza. Odchylany uchwyt pozwala na wykonywanie pracy w trudnodostępnych miejscach. Do pilarki dołączona jest wytrzymała walizka.

Wyrzynarka FMC650M2 – 18V 4.0Ah

FMC650M2 to pierwsza akumulatorowa wyrzynarka wśród elektronarzędzi Stanley FATMAX. Silnik oscylacyjny daje możliwość wykonywania cięć w drewnie o maksymalnej głębokości do 55 mm, a w metalu do 8 mm oraz możliwość cięcia ukośnego z kątem nachylenia od 45 stopni. Ze względu na prędkość pracy do 2500 obrotów na minutę, urządzenie przeznaczone jest do szybkiego i dokładnego cięcia różnych materiałów. Wyrzynarka posiada też zintegrowaną dmuchawę pyłu, pozwalającą utrzymać widoczność w linii cięcia. Kiedy pojawia się konieczność wymiany brzeszczotu, beznarzędziowa wymiana ostrza umożliwi to w kilka sekund. Dwa akumulatory 4.0Ah 18V i ładowarka zawarte w zestawie pozwalają na bardzo długi czas pracy. Dołączona walizka zapewnia ochronę urządzenia podczas transportu.

Narzędzie oscylacyjne FMC710D2 – 18V 2.0Ah

To kompaktowe, lekkie i uniwersalne narzędzie oscylacyjne zostało stworzone specjalnie dla fachowców. Pozwala na cięcie, szlifowanie, skrobanie, czy nawet usuwanie zaprawy. Jego maksymalna prędkość pracy wynosząca pomiędzy 8000 a 18000 obrotów na minutę pozwala ciąć z łatwością drewno, metale i plastik. Z kolei płynna zmiana prędkości gwarantuje maksimum elastyczności działania. Narzędzie posiada diodę LED, oświetlającą miejsce pracy, niezwykle pomocną w trudno dostępnych miejscach lub przy słabym oświetleniu. Wymiana ostrza odbywa się tu bez użycia narzędzi. Stanley FMC710D2 wyposażono w dwie baterie 18V 2.0Ah pozwalające na niezwykle długi czas pracy na jednym naładowaniu. Do zestawu dołączone są akcesoria takie jak: płyta szlifierska, 14 arkuszy ściernych oraz zestaw ostrzy do różnych zadań. Ochronę podczas transportu urządzenia gwarantuje wytrzymała walizka.

Mała szlifierka kątowa 125mm FMC761M2 – 18V 4.0Ah

Stanley FATMAX FMC761M2 18V to szlifierka kątowa 125mm. Jej mocny silnik zapewnia 8500 obrotów na minutę, czyniąc ją idealną do szerokiego zakresu prac. To solidne narzędzie posiada metalową obudowę zapewniającą maksymalną trwałość oraz trójpozycyjnie ustawianą rękojeść gwarantującą użytkownikowi zwiększoną kontrolę pracy w każdych warunkach. Narzędzie posiada blokadę wrzeciona, która umożliwia szybką i łatwą wymianę tarczy. Szlifierka oferowana jest w zestawie z solidną walizką i dwoma akumulatorami 18V 4.0Ah oraz ładowarką.

Latarka LED FMC705B – 18V

Latarka jest niezbędna w walizce każdego fachowca, w szczególności pracującego w częściowo lub całkowicie zaciemnionych pomieszczeniach. FMC705B to uniwersalna, obrotowa latarka Stanley FatMax dająca światło o jasności 120 lumenów, które dostarczają 4 diody LED. Obrotowa głowica pozwala oświetlać miejsce pracy zależnie od potrzeb, a solidna obudowa chroni latarkę przed uderzeniami, wstrząsami i wilgocią. Kompatybilny systemem baterii Li-ion 18V sprawia, że użytkownik może być pewien niezawodnego działania FMC705B. Latarka oferowana jest bez akumulatora, który należy  zakupić osobno.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane