Przeglądaj produkty Acar według kategorii:

Promocje Acar

W naszym sklepie możesz kupić narzędzia w świetnych cenach. Wystarczy, że odwiedzisz nasz dział Promocje i przejrzysz ofertę narzędzi i elektronarzędzi w najniższych cenach. Codziennie przybywają nowe promocje narzędzi dlatego zachęcamy do odwiedzania narzedzia.pl. Nasze hity cenowe to często końcówki serii oraz produkty z posezonowych wyprzedaży. Kupuj w promocjach i nie przepłacaj. Wyjątkowe ceny czekają na Ciebie.

Polecane kategorie Acar

Artykuły o narzędziach Acar

Publikujemy szereg artykułów poświęconych marce Acar. Dowiedz się więcej o zasadach działania narzędzi, zapoznaj się z technologiami wprowadzanymi przez specjalistów Acar, zobaczysz prezentacje elektronarzędzi Acar, w których wyczerpująco opisano wszystkie parametry i możliwości, a także poznasz zdanie ekspertów na temat marki.
  • Przedłużacz idealny do ogrodu

    Przedłużacze znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie wykorzystywane są urządzenia i maszyny zasilane prądem elektrycznej. Zarówno w domu, przydomowym ogrodzie, na działce czy campingu, w małym warsztacie, czy też na na budowie – wszędzie tam...Czytaj cały artykuł

Dom i ogród Acar

Producent Acar oprócz bogatej oferty elektronarzędzi ma również do zaproponowania narzędzia ogrodowe. Cieszą się one bardzo dużą popularnością wśród użytkowników. Wyróżnia je znakomita jakość a co za tym idzie długa żywotność. Przejrzyj ofertę dla domu i ogrodu.

Elektronarzędzia - akcesoria i osprzęt Acar

Osprzęt Acar cieszy się niezmienną popularnością od lat. Wiertła, dłuta, tarcze to często absolutne hity sprzedażowe. Kluczem do sukcesu i w tym przypadku jest bardzo wysoka jakość i trwałość. W naszej ofercie możesz kupić najlepszy osprzęt i akcesoria. Zobacz co mamy do zaproponowania.
37ofert od16.00PLN do309.00PLN

Napięcie: 230 V Długość: 4 mb

19 PLN 16 PLN
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
54 PLN
dostępne
6 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
61 PLN
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
30 PLN 24 PLN
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
19 PLN
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
Minimalna ilość w zamówieniu to 2 szt. 2 szt. * 19 PLN = 38 PLN Całkowita wartość zakupu to: 38 PLN
32 PLN 22 PLN
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
dziś

Napięcie: 230 V Długość: 30 mb

Napięcie: 230 V Długość: 35 mb

Napięcie: 230 V Długość: 20 mb

Napięcie: 230 V Długość: 25 mb

Rodzaj: ogrodowy Napięcie: 230 V Długość: 50 mb

Napięcie: 230 V Długość: 10 mb

Napięcie: 230 V Długość: 20 mb

Napięcie: 230 V Długość: 15 mb

Rodzaj: ogrodowy Napięcie: 230 V Długość: 20 mb

Strona 1 z 3